V průběhu pandemie a zejména lockdownů jsme realizovali mnoho webinářů a workshopů na téma marketingu malých firem, lokálního hledání, práce s recenzemi a dalšími tématy.

Na záznamy některých z nich se můžete podívat v tomto blogu. Určitě zde objevíte mnoho zajímavých tipů a rad, jak být nejen v pandemii lehce k nalezení na internetu a získávat více zákazníků.

Základy prezentace firmy na internetu

Co je dnes důležité pro malé a střední firmy na internetu? Jak se chovají uživatelé? Jak vás hledají? Jak je ovlivňují informace na internetu a jak můžete lehce o potenciálního zákazníka přijít? Mnoho dalšího se dozvíte v tomto webináři, kterým vás provede Vladimír Buťa.


3 tipy, jak zdarma zvýšit své tržby díky internetu

Díky internetu můžete jednoduše zvýšit své tržby, aniž byste museli mít velký budget na reklamu nebo hlubší znalosti o fungování reklamy a propagace na internetu. A prakticky zadarmo. V záznamu našeho oblíbeného webináře se dozvíte, co je to Moje firma na Googlu a co pro vás znamená, jak pro vás mohou pracovat správné informace a jak využít recenze (i ty negativní), ve váš prospěch.

Seznámení s platformou MEXT a tipy pro lokální online marketing během pandemie

Záznam webináře, kde vás Vladimír Buťa a Josef Ševčík seznámí s platformou MEXT pro lokální online marketing. Dozvíte se, proč je tak důležité mít na internetu správné informace, jak ovlivňují vaše zákazníky (stávající i ty potenciální), jaký dopad mají na vyhledávače a dohledatelnost vaší firmy na internetu.