MEXT – Nechte se najít online

Nejrychlejší cesta z online do kamenné provozovny

Téměř každá zákaznická akce začíná vyhledáváním na internetu.  Buďte vidět právě v tom okamžiku, kdy jsou vaši potenciální zákazníci ve vašem okolí připraveni nakoupit.

MEXT pomáhá kamenným firmám v offline světě získat zákazníky, kteří právě hledají online jejich produkty nebo služby.

Jak vaši firmu vidí zákazníci nyní? Otestujte svou firmu pomocí formuláře pro bezplatnou analýzu dohledatelnosti.

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Otestujte svou firmu

Co je MEXT?

Nechejte se najít online ve správný čas na správném místě

Když lidé chtějí nakoupit nějaký produkt nebo službu, obvykle jako první jdou na internet. Je jedno, kde právě hledají – na Google, Seznamu nebo v mapách. Všude preferují to, co vidí mezi prvními výsledky. 

  • MEXT pomáhá kamenným firmám v offline světě získat zákazníky, kteří právě hledají online jejich produkty nebo služby.
  • V MEXT jednoduše vytvoříte naráz až 30 profilů a záznamů vaší firmy (mimo jiné na Google, Facebook, Apple, Bing, Instagram, Waze, TomTom, TripAdvisor a mnoha dalších) všude tam, kde lidé hledají firmy ve svém okolí.

Vaše firma se tak objeví častěji a lépe ve výsledcích hledání a zaujme tak potenciální zákazníky.MEXT synchronizuje a chrání vaše informace nonstop

MEXT zajišťuje, že se vaše firma nebo obchod objeví v ten pravý okamžik, kdy zákazníci hledají na internetu ve svém okolí služby nebo produkty, které nabízíte. 

  • Neustále hlídá vaše aktuální informace až na 30 místech internetu
  • Optimalizuje informace tak, aby co nejvíce vyhovovaly jednotlivým zapojeným službám
  • Vaše záznamy zamkne, aby se nemohli změnit zásahem třetích stran
  • Být častěji a více vidět znamená získat více zákazníků.

Pracovat s MEXT je jednoduché. Zvládne to každý.

V platformě jednoduše vyplníte do webového formuláře informace důležité pro zákazníky a MEXT se již postará o jejich distribuci do partnerské sítě až 30 míst.

    • Když potřebujete udělat změnu (například otevírací doby, vaší nabídky, nové služby nebo prodejní akce), nemusíte se již přihlašovat do každé služby zvlášť a měnit jeden záznam po druhém. Změnu uděláte v MEXT a platforma ji okamžitě rozešle do celé sítě.
    • Rozšíříte svou dohledatelnost na nových místech internetu – ta všude mohou být vaši noví zákazníci.


Více zákazníků z lokálního hledání

Nemusíte trávit čas registrací do různých sociálních sítí, map a GPS navigací, učením se nových věcí a pamatováním desítek hesel. A už vůbec nemusíte nikomu platit za zveřejnění vaší firmy na internetu. Až 30 vašich profilů a záznamů firmy — Google, Facebook, Apple, Bing, Zlaté stránky, Instagram, Waze, TomTom, TripAdvisor, Foursquare a mnoho dalších míst, kde vás naleznou vaši zákazníci vždy s aktuálními a správnými informacemi.