WhitePress® je největší content marketingová platforma ve střední a východní Evropě, která umožňuje publikovat články ve 24 jazycích na více než 43 000 webech. Díky propracovanému systému dokáže automatizovat publikování SEO a PR článků mezi inzerenty a vydavateli. Inzerenti díky informacím z platformy o vydavatelích a jejich cenových nabídkach, mohou snadno a rychle najít vhodné umístění pro jakýkoli svůj článek.

Seznamte se s WhitePress®

WhitePress® hraje v oblasti content marketingu a SEO významnou roli, spolupracuje s full-service agenturami, SEO a obsahovými agenturami, e-commerce společnostmi, mediálními domy, společnostmi působícími v odvětví PR, majiteli webových stránek, blogery a influencery. Hlavní byznys společnosti WhitePress® spočívá v tom, že  přes platformu si mohou inzerenti objednat publikování PR a SEO článků na více než 43 000 webových stránkách. Prostřednictvím modulu Content Premium je možné si vyhledat a objednat vhodného copywritera, který by nejlépe vyhovoval kritériím a požadavkům inzerentů na tvorbu obsahu článku. Databáze copywriterů je pro klienty dostupná od března 2022.

WhitePress® klade velký důraz i na marketingové vzdělávání. Na webových stránkách WhitePress® je k dispozici více než 300 článků, návodů, analýz a e-booků, které čte globálně téměř 500 000 unikátních uživatelů. 

Jak funguje WhitePress®

WhitePress® představuje moderní službu v oblasti content marketingu a poskytuje dokonalý servis pro každého klienta na míru. Jednoduše postačí vytvořit si účet na platformě WhitePress®, kde lze objednávat články na všech trzích, na nichž WhitePress® působí. Inzerenti díky informacím z platformy o vydavatelích a jejich cenových nabídkach, mohou snadno a rychle najít vhodné umístění pro jakýkoli svůj článek. Veškeré informace o nabídce a ceně za publikování vidí inzerenti přímo v platformě.

Pomocí jednoduchého vyhledávače najdou inzerenti nabídku na publikování článku tak, aby co nejlépe vyhovovala jejich požadavkům. 

Jakmile je objednávka zadána, je bezprostředně odeslána vydavateli k provedení. WhitePress® celý proces zaštiťuje a sleduje, zda jsou dodrženy stanovené termíny pro zveřejnění obsahu. Prostřednictvím bezplatného sledovacího skriptu má pak klient možnost analyzovat návštěvnost publika a sledovat jeho interakci s vytvořeným obsahem. 

Svůj článek můžete vložit sami, nebo si lze objednat nový prostřednictvím interních WhitePress® copywriterů nebo od copywriterů z databáze Content Premium. 
Ceník za WhitePress® copywriting je dostupný na webové stránce. Ceník copywriterů Content Premium najdete po předchozí registraci, vhodného copywritera si vybírá klient dle vlastních požadavků. Podmínky spolupráce si copywriteři určují sami.

Zákazníci si cení především skutečnosti, že svůj obsah mohou publikovat téměř po celé Evropě. Pokud si s obsahem neví rady, WhitePress® jim jej dokáže vytvořit na míru prostřednictvím zkušených copywriterů.

Copywriting na míru – Content Premium

Nové firmy a společnosti, které se teprve začínají orientovat na trhu, často hledají způsob, jak co nejefektivněji oslovit potenciální zákazníky. Vytvořit originální článek na jakékoliv téma nepředstavuje žádný problém pro více než 60 copywriterů, jejichž vizitky je možné si prohlédnout v databázi. Objevují se mezi nimi odborníci s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi, specialisté z různých oborů a průmyslových odvětví. Komunikace s copywriterem je snadná a rychlá, téma a formu článku si inzerenti zadávají sami z přehledné nabídky umístěné na platformě. 

WhitePress® funguje jako garant, který dohlíží na kvalitu zpracování obsahu i dodržení termínu pro odevzdání článku. Content Premium je dostupný v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

Způsob, jak se zviditelnit

Platforma funguje také jako nástroj, který pomáhá zvýšit viditelnost webu klienta v internetových prohlížečích. Bezpečné a vysoce kvalitní odkazy z článků na vaše webové stránky pomáhají budovat vaši reputaci a přivádět na web nové návštěvníky.