ONLINE WEBINÁŘE A PREZENTACE ZDARMA V OBDOBÍ KARANTÉNY

Bohužel přišla situace, na kterou nebyl nikdo z nás připravený. Některé postihla více, některé méně a pro jiné se stala naopak příležitostí.

Ale každá krize jednou přejde a je třeba, abychom z ní vyšli co nejvíce posílení. A proto ji vnímáme také jako příležitost a budeme moc rádi, když ji tak budete vnímat i vy.

Svět se změní. Dnes jsme všichni nuceni využívat internet a internetový prodej. Dá se očekávat, že nárůst eCommerce bude trvalý, že se naučili i ti, kteří jej dosud využívali sporadicky nakupovat online pravidelně. Učíme se lépe hledat informace a pracovat s nimi – vyhodnocovat je, vybírat firmy, které nám poskytují ty aktuální, přesné. Snižujeme náklady, abychom zachovali alespoň nějaký zisk. Hledáme nové cesty, jak podnikání udržet.

Chceme pomoci a tak spouštíme  ZDARMA online webináře, prezentace a workshopy na zajímavá témata, o kterých jsme přesvědčeni, že je můžete využít. A nebo třeba jen při nich přijít na chvíli na jiné myšlenky.

Stačí se pak jen k příslušnému tématu a času zaregistrovat v tomto formuláři a následně obdržíte pozvánku s odkazem na webinář. Na odkaz jen kliknete ve vybraném datu a čase a budete se účastnit školení. Seznam témat, časy a rozsah s bližším popisem naleznete pod tímto formulářem.


TÉMATA:

Jak správně psát odpovědi na recenze

Recenze a hodnocení – jak je můžete využít ve svůj prospěch? Komu píšete odpověď na negativní recenzi? Tomu, kdo ji napsal nebo všem dalším uživatelům, kteří ji budou číst?
Recenze a odpovědi na ně jako váš další účinný komunikační kanál.

Lektor: Vladimír Buťa


Tři tipy, jak zdarma zvýšit tržby z internetu (rozsah cca 30 minut)

Nemusíte investovat žádné finance, jen svůj čas, abyste zvýšili své tržby díky intenetu i v kamenných prodejnách. Jaké je zřejmě nejdůležitější a nejvýkonnější místo internetu pro malé a střední firmy a podniky? Co je to online reputace firmy a jak ovlivňuje uživatele v nákupním rozhodování? Jak využít recenze a hodnocení ke zvýšení tržeb?

Lektor: Vladimír Buťa¨


Základy prezentace firmy na internetu (rozsah cca 45 minut)

V tomto webináři se dozvíte o základních principech prezentace firmy na internetu. Jakou roli hrají vaše informace pro zákazníky a vyhledávače. Jak se zákazníci rozhodují a jak jednoduše zvýšit váš potenciál získat zákazníka na internetu. Nebudeme povídat o reklamních kampaních, PPC nebo SEO, ale o základních věcech, které zvládne každý.

Lektor: Vladimír Buťa


Efektivní obchod – když nemůžete na osobní schůzku (rozsah cca 45 minut)

Nemůžou vaši obchodníci na schůzku? To neznamená, že nemohou i tak prodávat. Jaké můžete použít nástroje pro online míting? Jak zaujmout v telefonním hovoru a mnohem více. Zajímavé tipy, doporučení a nástroje.

Lektor: Josef Ševčík


 


Online přítomnost pro živnostníky (rozsah 60 minut)

Nepodnikáte online, ale i jako živnostník potřebujete mít své firemní informace pod kontrolou a efektivně je spravovat. V tomto webináři se dozvíte, co do této oblasti patří a také pár tipů, jak všechno snadno a bez velkých nákladů zvládnout.

 

Lektor: Jiří Štěrba

Základy online reputation managementu (rozsah cca 30-40 minut)

Online reputation – pověst značky – má přímý vliv na to, zda s vámi zákazníci začnou skutečně obchodovat a nakoupí. Většina spotřebitelů důvěřuje online recenzím stejně jako osobnímu doporučení. 70 % zákazníků vám zanechá hodnocení, pokud je o to požádáte. Využijte negativní hodnocení ve prospěch značky.

Lektor: Vladimír Buťa