Společnost MEDIATEL se stala mediálním partnerem koncertu Heleny Vondráčkové, který se bude konat na zlatou neděli, tj. 22. 12. 2013 od 19:00 hodin v pražské Lucerně.

Každoroční vrchol koncertní sezony oblíbené české zpěvačky, která přináší radost fanouškům několika generací, Heleny Vondráčkové, se bude konat již tradičně ve velkém sálu pražské Lucerny. Těšit se můžete nejen na doprovodnou kapelu-Charlie band, ale také na skvělého slovenského skladatele, zpěváka a zakladatele skupiny Elán – Vašo Patejdla. Více informací – www.vondrackova.cz

Vánoční atmosféru tak protnou nejen klasické hity, ale zároveň zpěvačka představí songy z nového alba „Touhy“, jehož křestu se zúčastnili i facebookový fanoušci společnosti MEDIATEL. Na aktuálním albu spolupracovali různé osobnosti nejen hudební scény, jako např.: Eduard Krečmar, Vítězslav Hádl, David Deyl, Jan Dvořák a Jan Laufek.

VYHRAJTE si lístky ZDARMA v naší soutěži na Facebooku a nemusíte kupovat vstupenky v klasickém předprodeji (např. v síti Ticketpro a Ticket Art)! Více informací.

Helena VondráčkováHelena Vondráčková

Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.: +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz