Hledáte flexibilní práci? Firmu, která se nebojí změn a nabízí unikátní řešení? Takovou, kde se dají probrat nápady třeba přímo s majitelem v kuchyňce u dobrého kafe?

Naše společnost aktuálně sestavuje svůj obchodní tým snů. Jeho úkolem bude nabízet klientům skvělou vychytávku na poli online marketingu a nejen tu. Software MEXT pomáhá firmám přivádět stovky nových klientů, protože se jejich stránky zobrazují tam, kde si jich každý všimne. Naši obchoďáci tak firmám prodávají úspěch, a ne zboží, které nikdo nechce. O to je jejich práce zajímavější…

Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné se dozvíte na řadě našich školení, které vám navíc umožní dál profesně růst. Stačí jen chuť prodávat, touha něco dokázat, telefon a počítač.

A co za to nabízíme?

Práci, při níž nevysedáváte celé dny jen někde v kanclu, ačkoliv to po telefonu lze, ale budete v terénu u svých klientů. Svou pracovní dobu si sami naplánujete. Pracovat budete na IČ. Po zapracování se výdělky pravidelně pohybují kolem 50 tisíc korun měsíčně. Zároveň budete vědět, že vám nehrozí stagnace ani nuda. S každým klientem budete lepší a otevřete si dveře k dalším benefitům (auto, mobilní telefon atd).

Chcete se dozvědět víc o práci, podmínkách a benefitech? Zavolejte nám nebo zašlete CV a přijďte na skvělé kafe. Jste srdečně zváni.

Lenka Foslien
tel. 602 114 313
e-mail : lfoslien@mediatel.cz