Hledáte flexibilní práci? Chcete mít možnost pracovat z domova? Jste zkušený telefonní obchodník nebo naopak nemáte příliš mnoho zkušeností, ale nebojíte se učit a zkušenosti toužíte získat?

Posilujeme naše call centrum a hledáme nové obchodníky. Vaším úkolem bude nabídnout klientům skvělou vychytávku na poli online marketingu. Výhradní službu v ČR, která nemá konkurenci a firmám umožní, aby je na internetu každý viděl. MEXT totiž pomáhá firmám přivádět stovky nových klientů, protože se jejich stránky zobrazují tam, kde si jich každý všimne.

Naši obchoďáci tak firmám prodávají úspěch, a ne zboží, které nikdo nechce. O to je jejich práce zajímavější…

Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné se dozvíte na řadě našich školení, které vám navíc umožní dál profesně růst. Stačí jen chuť prodávat a touha něco dokázat.

Naopak zkušení operátoři a obchodníci se znalostmi z online marketingu mohou od prvního dne začít své dovednosti zúročovat na desítkách poptávek a horkých leadů denně.

A co za to nabízíme?

  • Časově velmi flexibilní práci – preferujeme zkrácené úvazky, protože chápeme, že práce na CC není jednoduchá, a tak vás nebudeme nutit pracovat 8 hodin v kuse
  • Pracovat můžete na zkrácený HPP nebo IČ.
  • První 3 měsíce garantujeme provizi
  • Velkou výhodou je možnost práce z domova, takže například matky na rodičovské mají u nás dveře dokořán.
  • Dalším benefitem je možnost přímé komunikace s vedením společnosti k vyjádření názorů, nápadů, podnětů i kladení otázek;
  • Pravidelné online meetingy a školení.
  • 25 dnů dovolené

Chcete se dozvědět víc o práci, podmínkách a benefitech? Zavolejte nám nebo zašlete CV a přijďte na skvělé kafe. Jste srdečně zváni.

 

Marie Čiperová
e-mail: marie.ciperova@mediatel.cz