Hledáte flexibilní práci? Jste zkušený telefonní obchodník nebo naopak nemáte příliš mnoho zkušeností, ale nebojíte se učit a zkušenosti toužíte získat? Chcete mít možnost pracovat z domova?

Naše společnost aktuálně sestavuje svoje call centrum. Jeho úkolem bude nabízet klientům skvělou vychytávku na poli online marketingu, která firmám umožní, aby je na internetu každý viděl. Software MEXT pomáhá firmám přivádět stovky nových klientů, protože se jejich stránky zobrazují tam, kde si jich každý všimne. Naši obchoďáci tak firmám prodávají úspěch, a ne zboží, které nikdo nechce. O to je jejich práce zajímavější…

Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné se dozvíte na řadě našich školení, které vám navíc umožní dál profesně růst. Stačí jen chuť prodávat, touha něco dokázat, telefon a počítač.

A co za to nabízíme?
Časově velmi flexibilní práci – preferujeme zkrácené úvazky, protože chápeme, že práce na CC není jednoduchá, a tak vás nebudeme nutit pracovat 8 hodin. Pracovat můžete na zkrácený HPP nebo IČ. Velkou výhodou je možnost práce z domova, takže například matky na rodičovské mají u nás dveře dokořán.

Chcete se dozvědět víc o práci, podmínkách a benefitech? Zavolejte nám nebo zašlete CV a přijďte na skvělé kafe. Jste srdečně zváni.

marie.ciperova@mediatel.cz
+420 602 114 210