Ve čtvrtek, 26.3. 2015 proběhlo ve Veletržním paláci v Praze slavnostní vyhlášení výsledků největší vinařské soutěže: Vinařství roku. Již tradičně provázel gala večerem šarmantní Marek Eben a hosté měli příležitost jako první vidět absolutního vítěze, ale také ochutnat vína všech finalistů.

Bez názvu

 

Držitelem titulu Vinařství roku 2014 se staly Vinné sklepy Valtice, a.s

Vítězem šestého ročníku soutěže o titul Vinařství roku 2014, pořádané Svazem vinařů ČR, se stala společnost Chateau Valtice – Vinné sklepy Valtice a.s. Ocenění převzal ředitel pro marketing a strategii David Šťastný se svým otcem Antonínem Šťastným. Tisková zpráva pořadatele ZDE

Výsledky Vinařství roku 2014:

  • kategorie Malá vinařství: Vinařství rodiny Špalkovy
  • kategorie Střední vinařství: Žernosecké vinařství
  • kategorie Velká vinařství: CHATEAU VALTICE-Vinné sklepy Valtice
  • kategorie Mediatel Vindemia Publica: Zemědělské  družstvo Sedlec u Mikulova
  • Absolutní vítěz 2014: CHATEAU VALTICE-Vinné sklepy Valtice

Již druhým rokem mohla široká veřejnost ovlivnit titul absolutního vítěze a to prostřednictvím kategorie soutěže: Mediatel Vindemia Publica. Společnost MEDIATEL, s.r.o., která je titulárním partnerem této kategorie a hlavním partnerem celé soutěže, opět zajistila výrobu webových stránek a technickou podporu.

„Letošní ročník kategorie Mediatel Vindemia Publica byl oproti předcházejícímu roku  odlišný- každý, kdo chtěl podpořit své oblíbené vinařství se mohl rozhodnout, zda pošle svůj hlas prostřednictvím webových stránek www.vindemiapublica.cz anebo pošle SMS.“ vysvětluje Vladimír Buťa, marketingový ředitel společnosti MEDIATEL, s.r.o.

Více informací k soutěži Vinařství roku najdete na webu akce:   www.vinarstviroku.cz 

Více informací, včetně detailních výsledků hlasování veřejnosti v kategorii Mediatel Vindemia Publica 2014 najdete na webu: www.vindemiapublica.cz

Fotogalerie pořadatele  z Galavečera: ZDE

Ráda bych Vám poděkovala za lístky na akci Vinařství roku. Byl to opravdu krásně strávený večer počínaje doprovodným programem a konče opravdu pestrou paletou vynikajících vín.
Zuzana Dulanská, KOUKAAM Distribution a.s.