Nejen odborníci, ale i široká veřejnost má vždy v rámci Vinařství roku možnost vybírat své oblíbené vinařství. V letošním roce úplně poprvé lidé ovlivní svými hlasy v kategorii Mediatel Vindemia publica 2013 také výsledek celé soutěže. Vítězové budou vyhlášení během slavnostního galavečera v pražském Veletržním paláci 27. března 2014.

loga-vino-med

Stejně jako v předchozích letech mají milovníci vína příležitost rozhodnout svými hlasy o nejoblíbenějším vinařství v kategorii cena veřejnosti. „V tomto roce bude mít možnost veřejnost zasílat hlasy jednomu z 9 vinařství, která se probojovala do finále soutěže Vinařství roku na základě rozhodnutí odborníků“, uvádí Petr Psotka ředitel Vinařského institutu, který je odborným garantem soutěže. „Výsledný počet hlasů u jednotlivých vinařství určí nejen držitele titulu Cena veřejnosti Mediatel Vindemia publica 2013, ale nově se letos stane i rozhodujícím kritériem pro výběr vítěze v hlavní kategorii“ doplňuje Psotka.

„Hlasování probíhá od 24. února do 24. března prostřednictvím webového rozhraní www.vindemiapublica.cz, přičemž vybranému vinařství může hlasující udělit pouze jeden hlas denně.“ Přibližuje způsob hlasování Vladimír Buťa, marketingový ředitel společnosti Mediatel, která technicky zajišťuje průběh letošního hlasování a je také titulárním partnerem soutěže veřejnosti.

Vyhlášení vítěze ocenění Mediatel Vindemia publica 2013 se uskuteční v průběhu slavnostního galavečera Vinařství roku 2013. Vítězné vinařství získá opět stylovou cenu symbolizující sklenici na víno z dílny designéra Martina Žampacha a hodnotné ceny od hlavního partnera společnosti Mediatel, spol. s r.o. Na atraktivní ceny se mohou těšit také hlasující, kteří v soutěži podpoří svým hlasem jednotlivá vinařství.

Podrobné informace na www.vindemiapublica.cz

Tisková práva Svazu vinařů k 5. ročníku soutěže „Vinařství roku 2013“ ke shlédnutí i stažení: http://www.wineofczechrepublic.cz/aktuality/pro-tisk/3473-paty-rocnik-souteze-vinarstvi-roku-2013-zna-sve-finalisty.html

Článek ČTK na portále deník.cz: http://www.denik.cz/ekonomika/vinarstvi-roku-zna-devet-finalistu-vysledky-budou-vyhlaseny-27-brezna-20140213.html

Fotogalerii k tiskové konferenci najdete na našem Facebooku: https://www.facebook.com/mediatel.cz?fref=ts

Vinařství roku 2013


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.: +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz