ULTIMATE – webová apka pro marketéry

Reputation management, SEO a lokální SEO, review management, správa informací, sledování konverzí a ROI nebo plánovač sociálních sítí v jednom. Unikátní spojení několika nástrojů pro různé marketingové disciplíny do jednoho přehledného rozhraní.

Ocení podnikatelé a přivítají marketingoví profesionálové.

MEXT ULTIMATE

webová platforma, ve které jsou integrovány moduly pro

Digital presence management

Reputation management

Social management

SEO a lokální SEO


Jednoduchost, rychlost, kontrola a úspora peněz a času

Každá služba, katalog nebo mapa vypadá jinak, má jiné prostředí, chce po vás jiné informace a různé ověření a pověření. Zjednodušte si práci, zbavte se starostí – ovládejte záznamy své firmy pouze z platformy MEXT. Stačí poznat jednu administraci, jednu službu a jste králem všech 29 zapojených míst.

Vše probíhá online, automaticky a rychle – vy jen v platformě změníte třeba svou otevírací dobu kvůli dovolené a ta se již postará o změnu ve všech těchto službách.

Že své informace na internetu moc neaktualizujete? Chápeme a rozumíme. Komu by se chtělo trávit čas přihlašováním do desítek služeb na internetu, neustále přepisovat jednotlivé informace a ztrácet tak čas a peníze. Proto je tu SUPERPROFIL a platforma MEXT. Online marketing už nikdy nebudou zbytečné nervy a vyhozené peníze.

Jaké záznamy a profily vlastně budete ovládat z jednoho místa? Přímo jich je 29 a mnoho dalších zprostředkovaně přes jednotlivé služby – například palubní navigace desítek značek díky TomTom nebo mapovým podkladům Here.

Podívejte se, jak obsáhlý a přitom jednoduchý je SUPERPROFIL a na všechna místa, kde se bude vaše firma zobrazovat a která ovládnete.

 


Více zákazníků z lokálního hledání

Nemusíte trávit čas registrací do různých katalogů, učením se nových věcí a pamatováním desítek hesel. A už vůbec NEMUSÍTE nikomu PLATIT ZA ZVEŘEJNĚNÍ vaší firmy na internetu.

29 vašich profilů a záznamů firmy – Google, Facebook, Apple, Bing, Zlaté stránky, Instagram, Waze, TomTom, TripAdvisor, Foursquare a mnoho dalších míst, kde vás naleznou vaši zákazníci vždy s aktuálními a správnými informacemi. Na mobilech, v navigacích svých automobilů, v mapách Google nebo ve vyhledávání.

28% lidí, kteří vyhledávají lokální firmu, ještě ten den u takové firmy nakoupí.

 


Skvělá online reputace vaší firmy, lokální SEO a podpora vašeho webu

Firmy v partnerské síti spolupracují celosvětově již více než 10 let a tak si navzájem důvěřují a ví, že informace v SUPRPROFILU jsou vždy aktuální.

Víte, co to znamená pro vás? Že vaše záznamy budou pro tyto služby a vyhledávače důvěryhodné, relevantní a nebudou se je „bát“ ukázat potenciálním zákazníkům. Budete tak ČASTĚJI VIDĚT NA INTERNETU a také vaše webové stránky si polepší díky fungujícím zpětným odkazům. OSLOVÍTE VÍCE POTENCIÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ.

Že některé celosvětové služby neznáte? Cylex, Brownbook nebo Tupalo? Ale vaši potenciální zákazníci ano a hlavně – zná je vyhledávač Google, Seznam nebo Bing a věří jejich informacím. Jste tak pro ně DŮVĚRYHODNÁ firma.

 

Podívejte se na všechna místa v partnerské síti.

Takto přehledně je vždy uvidíte a všechny je ovládáte z platformy.

Podívejte se, jak vypadají vaše informace v SuperProfilu přímo v platformě.

Jednoduše pouze editujete příslušné informace a platforma se již o vše postará