Nejobsáhlejší a nejaktuálnější tištěný katalog poskytovatelů služeb cestovního ruchu vyšel letos  ve své  tištěné podobě naposledy.

Oblíbený turistický průvodce, který byl poprvé vydán před 23 lety spojoval informace o ubytovacích zařízeních, restauracích, lázních, kongresových centrech, kempech a turistických cílech v České republice. Původně vycházel pod názvem HotelGuide a teprve v roce 2011 dostal své stávající jméno TravelGuide.cz a příznačnou jasně zelenou barvu katalogu. Katalog TravelGuide.cz byl jediným turistickým průvodcem, který má tři formáty: tištěný katalog, online portál a samostatná mobilní aplikace.

Každý rok byla kniha vydávána s novou kreativní grafikou přebalu a tak jste sami mohli zhodnotit, jak moc se moderní online doba podepsala na konečném vzhledu katalogu. Možná právě proto jsme se rozhodli poslední vydání katalogu TravelGuide.cz pojmout ve stylu retro grafiky a připomenout tak trochu s nostalgií, že sice doba tisku nenávratně končí, ovšem my si ji nejednou rádi připomeneme.

Jak šel čas s tištěným turistickým průvodcem TravelGuide.cz:

Tištěný katalog TravelGuide.cz je k dispozici na všech informačních a turistických centrech a doplňuje tak často prezentované lokální turistické tipy a zajímavosti. Poslední edice je distribuována průběžně od 24. března 2015.

Společnost MEDIATEL je dlouholetým partnerem Asociace Hotelů České republiky a Asociace cestovních kanceláří ČR a zároveň je partnerem pro poskytování informací pro Google maps.