Aktuální vydání tištěného katalogu CZECH EXPORTERS AND IMPORTERS je nyní k dispozici nejen na významných institucích České republiky a v zahraničí, ale také všem zájemcům díky online verzi.

CZECH EXPORTERS AND IMPORTERS

Czech Exportes and Importers je unikátní tištěný B2B katalog, který je uznávanou databází firem v České republice i v zahraničí již od roku 1993. Je určen především firmám zabývajícím se zahraničním obchodem. Nabízí oborově řazený přehled českých exportérů a importérů a je vydáván ve dvou jazykových mutacích: angličtina a němčina.

Hlavním cílem publikace je podpora českých exportních společností a rozvoj obchodních kontaktů poskytnutích aktuálních informací o potenciálních dodavatelích.

Tištěný katalog exportérů nyní k dispozici pro všechny!

Tištěný katalog CZECH EXPORTERS AND IMPORTERS rozesíláme až do 50 zemí světa, např. do Ruska, Číny, Indie, Ukrajiny a po celé EU. Katalog zasíláme významným institucím v České republice i v zahraničí, které mohou pomoci českým firmám rozvíjet mezinárodní obchodní vztahy. Mezi tyto instituce patří např. hospodářské komory, oborové a profesní asociace v ČR, zahraniční kanceláře CzechTrade, velvyslanectví a zastupitelské úřady České republiky, cizí velvyslanectví v ČR, obchodní komory, světová obchodní centra, Trade Points a jiné.

Prohlédněte si i tištěný katalog online:
http://issuu.com/mediatel_cz/docs/czech_exporters_and_importers_2015_/1


Více o produktu:

Chcete svou firmu prezentovat v tomto unikátním katalogu?

Pokud máte zájem mít svůj záznam v publikaci, kontaktujte, prosím, naši infolinku na tel.: 841 12 12 12 př., prostřednictvím formuláře níže a náš mediální konzultant Vám připraví nabídku efektivní firemní prezentace.