Nová aplikace pro Android a iOS , která umožňuje využít plnohodnotnou navigaci v češtině bez datového připojení a opakovaného stahování mapových podkladů k dispozici pro všechny a zdarma.

 TISKOVÁ ZPRÁVA

(Praha, 6. 1. 2015)

První česká offline navigace pro mobilní telefony s mapami ČR a SR zdarma – GPS navigace NACESTY

Žádné poplatky za stažení či aktualizaci, možnost vypnutí datového tarifu v zahraničí a přitom stále můžete využívat plnohodnotnou navigaci kdekoliv. To přináší nová aplikace pro Android a iOS od společnosti MEDIATEL. Ta, na rozdíl od jiných navigačních a mapových aplikací v App Storech, umožňuje využít plnohodnotnou navigaci v češtině bez nutnosti datového připojení nebo opakovaného stahování mapových podkladů.

Podrobné mapy TomTom pro Českou a Slovenskou republiku, rozsáhlá databáze a vyhledávání podle bodů zájmu, 3D vizualizace zajímavých míst, možnost přidání oblíbených míst a pravidelné aktualizace jsou pro uživatele k dispozici zdarma. V rámci prémiových služeb je možné dokoupit jakékoli mapy států z celého světa, informace o dopravní situaci nebo seznam více než 300 000 měřených úseků a radarů.

 Pro cestovatele v zahraničí je pak přichystán další výhodný a mimořádný bonus. „Kompletní mapa Evropy s doživotní aktualizací vyjde na necelých 1 300 Kč – v kombinaci s možností používání bez datového roamingu a nutnosti dalšího zařízení – palubní nebo outdoor navigace – uživatel získává výborného, a také levného pomocníka pro své cesty na dovolenou přímo ve svém mobilním telefonu.“ uvádí Luboš Čipera generální ředitel společnosti.

Navigace NACESTY se velmi rychle zařadila na seznam těch nejoblíbenějších aplikací, jak potvrzuje marketingový ředitel Vladimír Buťa: „Například v iTunes se stala tři dny po svém uvedení číslem 2 mezi free aplikacemi a od té doby se drží v TOP 10 nejoblíbenějších. Také drtivá většina kladných hodnocení potvrzuje, že jsme se trefili do potřeb uživatelů a že aplikace je opravdu povedená.“

MEDIATEL plánuje v nejbližší době propojit své mobilní aplikace Zlaté stránky nebo Zdravotnický průvodce se svou navigací NACESTY. „Obě služby se nám vhodně doplňují – naše obsáhlá databáze aktuálních kontaktů a firemních informací Zlatých stránek obohatí databázi zájmových bodů navigace NACESTY a naopak, z mobilní appky Zlaté stránky se necháte jednoduše navigovat do Vámi zvolené restaurace, obchodu či k lékaři navigací NACESTY. “ poodhaluje Luboš Čipera budoucí záměry firmy v oblasti mobilních technologií.

GPS navigace NACESTY je ke stažení v App Storech GooglePlay a iTunes nebo jednoduše přes http://www.mediatel.cz/sluzby/mobilni-aplikace-ke-stazeni/gps-navigace-nacesty-offline-mapy/

náhledy


Tisková zpráva ke stažení:

Word doc ikon