Kdo jsme?

Jsme MEDIATEL, digitální marketingová agentura zaměřená na poskytování jednoduchých marketingových aplikací a služeb pro malé a střední, ale také velké firmy.

 

Jaká je naše historie?

Komu je víc jak 30, tak se s námi určitě setkal. Od roku 1992 pomáháme firmám být dobře vidět a tím získávat nové zákazníky. Nejdříve jako Zlaté stránky a od roku 2015 navic jako čistě digitální agentura nabízející nejmodernější digitální technologie přizpůsobené pro český trh.

Co děláme?

Z celého světa vybíráme unikátní a cenově dostupné aplikace, které ověřujeme a přizpůsobujeme pro české firmy. K produktům poskytujeme také profesionální servis o podporujeme růst našich zákazníků.

Jaké služby nabízíme?

Aplikace MEXT založená na platformě YEXT, jejímž jsme výhradním dodavatelem, poskytuje ve spojení s našimi službami firmám unikátní a jednoduchý způsob jak zajistit:

  • jednotné a aktualizované informace o firmě na více jak 30 místech internetu
    (Google, Facebook, Seznam, Instagram, TripAdvisor…….)
  • efektivní a profesionální práci s recenzemi ze všech těchto platforem
  • plnou kontrolou nad tím, jak firma na internetu komunikuje a vypadá

 

Naše služba GO ONLINE! je kombinací funkční webové stránky a její podpory prostřednictvím aplikace MEXT. Protože se jedná o nejlevnější profesionální firemní webové stránky na českém trhu, využívají tuto službu především začínající firmy, malé podniky a živnostníci.

 

Podívejte se na videa, kdo jsme a co děláme na našem YouTube kanálu Více zákazníků 

Kdo jsou naši zákazníci?

Především tisíce malých a středních firem, pro které efektivně a za dostupné ceny zajišťujeme správu jejich informací tak, aby získali z internetu co nejvíce zákazníků.

 

Ale také velké firmy s desítkami, stovkami a tisícovkami kamenných poboček, kterým naše služby výrazně usnadňují management a práci s reputací jejich značky.