Společnost MEDIATEL je hrdým mediálním partnerem metalových legend světového formátu, které není třeba dlouze představovat! Pretty Maids a Pink Cream 69 společně 2 . října 2013 od 19:00hodin ovládnou pražský klub Retro music hall.

Pretty Maids – dánská legenda, autoři a interpreti takových hitů jako Future world, Please don‘t leave me, Lethal heroes nebo aktuálně Little Drops Of Heaven stále žije a vydala v tomto roce nové CD Motherland, s kterým vyjíždí na světové turné. Po dlouhých letech nemine Prahu a my se můžeme těšit na stále svěží melodie z autorského pera Ronnieho Atkinse (zpěv) a Kena Hammera (kytara)- dvojice, která drží prapor kapely nad hlavou už od roku 1981.

Neméně známou legendou, která vystoupila v Praze pouze jednou, jako předkapela skupiny Europe (v rámci Prisoners in Paradise tour 1992), jsou němečtí Pink Cream 69. Můžeme zavzpomínat na skladby jako jsou  Talk to the Moon, Keep your eye on the Twisted, Shame nebo Break The Silence. Kapela také nespí a vydala nové CD s názvem Ceremonial. Jsou na něm ve správném poměru namíchány všechny ingredience, pro které máme tuto kapelu tak rádi.

Pojďte s námi na koncert a zažijte výjimečnou atmosféru! A protože chceme, abyste si zážitek, co nejvíce užili, připravili jsme pro Vás možnost získat vstupenky na koncert zdarma!

Více informací o soutěži najdete na Facebook stránkách Meditelu. Vstupenky lze samozřejmě zakoupit v standardním předprodeji.

Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.:    +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz


Pretty Maids + Pink Cream 69


Radiopozvánka k poslechu:


Ochutnávka Pretty Maids
https://www.youtube.com/embed/OZrmVdsKoqw


Ochutnávka Pink Cream 69