Soutěž, ve které jste mohli originálně či vtipně představit své podnikání a vyhrát pro sebe i realizační tým akci dle vlastního výběru v hodnotě 150.000,- Kč skončila. Společnost MEDIATEL se rozhodla výhru předat a to i přesto, že nebyly splněny soutěžní podmínky. Netradičně máme tedy dva výherce, kteří budou rovným dílem odměněni.

Soutěž o 150.000,- Kč

Fotografie či krátká  videa, která  originálním či vtipným způsobem představila činnost  či podnikání soutěžících  mohli zájemci vkládat na facebook společnosti MEDIATEL do 15.3.2014. Stejně tak do stejného data měli všichni účastnící šanci ovlivnit finální výsledky – tedy množství hlasů  („like“) svých příspěvků.

I přes striktní soutěžní pravidla, která stanovují minimální počet  20ti příspěvků pro platnost soutěže a předání výhry, se společnost MEDIATEL rozhodla ocenit vytrvalost a aktivitu všech zúčastněných a odměnit příspěvky s nejvyšším počtem hlasů.  Srovnáním výsledků před  prodloužením  uzávěrky , která  dala prostor všem zájemcům naplnit předepsané podmínky soutěže,  a  finálních výsledků získala soutěž dva rozdílné výherce.

Prvním výhercem se stal  Matěj Bujnoch se svým videem Cesta ke vzdělání s Vysokou školou podnikání, a.s.,

Druhou výherkyní je paní  Michalea Pincová z Wellness studia Pink a její foto- příspěvek, kterým originálně představila personál studia.

výherní fotografie
Wellness Studio Pink Cesta ke vzdělání s Vysokou školou podnikání, a. s.

Přestože oficielní předání výhry oběma vítězům proběhne teprve v následujících dnech, známe již touhy, přání a představu, jak by měla vysněná párty dle vítězů vypadat. Wellnes studio Pink se může těšit na relaxační wellnes & spa pobyt, který neopomene ani vyžití dětských členů rodiny. Skupina studentů VŠ podnikání pak zvolila bohémskou víkendovou party na horské chatě, včetně veškeré servisu a doprovodným programem jako např. privátní DJ či zapůjčení čtyřkolek.

Nevyhráli jste? Nevadí, párty náladu si můžete vychutnat spolu s výherci díky detailní foto/video dokumentaci. Průběžné fotografie Vám budeme přinášet na našem facebooku, společně tak prožijeme nejednu originální či vtipnou chvilku díky slavnostnímu předání výhry, přípravnému týmu i samotné realizaci akcí.

Velká gratulace patří také paní Sandře Osičkové, která se zúčastnila podpůrné kampaně soutěže, doporučila soutěžícího a stala se patronem jeho příspěvku. Díky největšímu počtu hlasů mezi příspěvky této kampaně tak přinesla firma Stolařství Štefka své patronce úžasnou cenu: nový mini iPad + lístky na koncert kapely Kabát v září 2014.


Kontakt pro média:
Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.:    +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz