Kdo vám vytvořil vaši stávající webovou prezentaci? Jak ji udržuje aktuální? Jak často kontroluje, zda web běží a běží správně? Kdy jste na něm naposledy aktualizovali své informace? A jak se zobrazuje na obrazovkách mobilních telefonů?

Získejte profesionální responzivní internetové stránky k jakékoli z našich služeb. Minimální měsíční poplatek. A buďte na internetu vidět! Responzivní znamená, že jsou přizpůsobené prohlížení v mobilních telefonech a tabletech. Jsou vytvořeny tak, aby nic nebránilo jejich dobré dohledatelnosti na Google a v Seznamu.

Váš nový web navíc propojíme se službou MEXT a vy tak budete aktualizovat své jídelní lístky, produkty, služby nebo události z jednoho místa jak na webu, tak na dalších místech internetu.

Budete se moci v klidu věnovat svému podnikání a vydělávání peněz.

My hlídáme, zda web běží, jaký je jeho výkon a průběžně sledujeme veškeré nároky které vyhledávače kladou na webové stránky – responsivita, rychlost načtení, struktura, zabezpečení webu a aktuálnost webové platformy.

Získejte nové internetové stránky a ukažte své produkty a služby světu — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Nemůžu nonstop hlídat, jestli web běží jak má a není na něm nějaký problém – vyřešili jsme.
  • Internetové stránky jsou drahé — vyřešili jsme.
  • Nový web by byl špatně dohledatelný ve vyhledávačích — vyřešili jsme.
  • Ovládání firemních stránek je složité — vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Komu pomáháme

Doména
Poradíme vám s výběrem správné domény a zajistíme její registraci. Pokud již máte registrovanou doménu, převedeme ji k nám zcela zdarma.

Hosting
Poskytujeme provoz domény na vlastních serverech. Garantujeme vám tedy funkčnost a bezpečné zálohování vašich dat.

Mailové služby
Získáte e-mailovou schránku až pro 10 e-mailových účtů.

Mapa a kontakty
Umístíme mapu Google na vaši stránku s přesnou lokalitou vašeho podniku/provozovny včetně vašich kontaktních údajů.

Statistiky
Každý měsíc automaticky zasíláme přehledné statistiky výkonnosti vašich stránek.

Zákaznická podpora
K dispozici máte naše online specialisty.

Optimalizace pro vyhledávače
Stránky pravidelně vylepšujeme na základě analýzy chování vašich zákazníků při návštěvě vašich webových stránek.

Nadprůměrná konverze
Design webových stránek je strategicky navržen tak, aby dosahoval nadprůměrné návštěvnosti a zvyšoval prodeje vašich produktů.

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.

Nabídka pro firmy a korporáty

Zaujala vás naše nabídka a chtěli byste ji přizpůsobit na míru? Jste velká společnost a máte zájem o nabídku individuálního řešení SEO, PPC, správy sociálních sítí nebo školení od naší agentury? Vyplňte formulář níže, obratem vás budeme kontaktovat.