Už jste se spálili a koupili jste propagaci vaší firmy, aniž byste dostali přehled o jejím výkonu? Nevíte, jak se vlastně dostat k reportům různých služeb a co čísla vlastně znamenají? Potřebujete jednoduchý přehled o výkonu zobrazování vaší firmy na internetu?

Naše služby fungují a my se tak nestydíme ukazovat čísla o výkonosti vždy, když potřebujete. Nemusíte se složitě prohrabávat různými daty a zkoumat, co vlastně znamenají. V jednoduchém dashboardu uvidíte nejdůležitější parametry výkonu zobrazování vaší firmy. Jak často vás naleznou, jestli vás hledají na mobilech nebo pevných počítačích a také které dny v týdnu jsou vaše obchodně nejsilnější. Kdykoli a vždy v reálném čase.

Pokud máte připojen Google Moje firma účet uvidíte navíc přehledně také počty volání do vaší společnosti ze služeb Google nebo počet navigování do vašeho podniku.

Pro analytické typy a hračičky máme připravené také podrobné statistiky, se kterými si vyhrajete. Od porovnání počtu zobrazení v čase přes počet recenzí, průměrné hodnocení nebo zmínky na sociálních sítích.

Nastavte si, nebo nás požádejte o nastavení pravidelného reportu, který vám v určený den přistane v mailu.
Se službami Mediatelu máte vždy transparentní a pravdivá dat před očima.

Začněte si užívat srozumitelných reportů již dnes — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Nevím, co která čísla znamenají a report je pro mě nečitelný – vyřešili jsme.
  • Nemohu si vybrat vlastní časové období nebo historii, mám jen okamžitý graf – vyřešili jsme.
  • Rád bych si sestavil svůj report toho, co mě zajímá, ale jiné služby mi to neumožňují – vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google, do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.