Analýza zobrazování firem na internetu, v mapách a GPS navigacích zdarma

 • Zdarma zjistíte, jak se vaše firma zobrazuje 6 927 000 potencionálním zákazníkům,
 • získáte možnost zdarma aktualizovat chybné údaje,
 • získáte možnost zdarma přidat informace, které zaujmou vaše zákazníky.

Nástroj analyzuje zobrazování firem na internetu, v mapách a v GPS navigacích.

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

 • 01. Vyplňte
  tabulku vpravo a klikněte na Analyzovat zdarma
 • 02. Kontrola a úprava
  jak vaši nabídku vidí potencionální zákazníci
 • 03. Odeslání
  úpravy vaší nabídky způsobem, který si vyberete

Službu vám zdarma přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.

Informace o analyzované firmě

66 % obyvatel

Zasáhněte celý produktivní internet! Česká republika má dle informací Českého statistického úřadu 65,6 % obyvatel ve věku 15 až 64 let. To je 6 927 000 obyvatel. A všechny je můžete oslovit díky snadné správě firemních zápisů od společnosti MEDIATEL. Zároveň získáte také profesionální reporty a možnost spravovat firemní sociální sítě z jednoho místa.

Navigace a aplikace

Váši firmu můžete díky společnosti MEDIATEL prezentovat, a informace o ní a vašich produktech spravovat, z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví ve všech primárních GPS navigacích — Waze, TomTom, Google Maps, HERE, Navmii a dalších online navigacích. Mimo GPS navigace se promítnou i do turistických aplikací AroundMe a Where To a do palubních navigací automobilů.


Nabídka pro firmy a korporáty

Váši firmu můžete díky společnosti MEDIATEL prezentovat, a informace o ní a vašich produktech spravovat, z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví ve všech primárních službách — Facebook, Google Business, TripAdvisor, Foursquare, Google+, Yelp, Zlaté stránky, Infobel, Tupalo, Najisto a dalších.