Analyzujte prezentaci své firmy
na internetu

Otestujte svou firmu

  • Zdarma analyzujete, jak se vaše firma a web zobrazuje 6 927 000 potencionálním zákazníkům,
  • získáte možnost zdarma aktualizovat chybné údaje a propsat je i na firemní web,
  • získáte možnost zdarma přidat informace, které zaujmou vaše zákazníky na internetu i vašem webu.

Jednoduchý nástroj na analýzu prezentace firem na internetu, v mapách a v GPS navigacích. Podívejte se, z jakých informací o vaší firmě čerpá Google a jak jste prezentováni napříč partnerskou sítí MEXT.

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby analýzy prezentace firem na internetu jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Službu vám zdarma přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.

66 % obyvatel

Zasáhněte celý produktivní internet! Česká republika má dle informací Českého statistického úřadu 65,6 % obyvatel ve věku 15 až 64 let. To je 6 927 000 obyvatel. A všechny je můžete oslovit díky snadné správě firemních zápisů od společnosti MEDIATEL. Zároveň získáte také profesionální reporty a možnost spravovat firemní sociální sítě z jednoho místa.


Navigace a aplikace

Váši firmu můžete díky společnosti MEDIATEL prezentovat, a informace o ní a vašich produktech spravovat, z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví ve všech primárních GPS navigacích — Waze, TomTom, Google Maps, HERE, Navmii a dalších online navigacích. Mimo GPS navigace se promítnou i do turistických aplikací AroundMe a Where To a do palubních navigací automobilů.


Nabídka pro firmy a korporáty

Vaši firmu budete prezentovat a informace spravovat z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví v důležitých službách — budete mít pod plnou kontrolou a uzamčen proti nežádoucím změnám účet Google Moje Firma, Facebook, TripAdvisor, Zlaté stránky, Foursquare, navigace TomTom, Waze i palubní navigace mnoha značek aut, stejně jako Google+, Yelp, Snapchat, Infobel, Tupalo, Najisto a dalších.