Kolikrát jste vyhledávali služby nebo zboží v okolí? Bez správně vyplněných zápisů v katalozích zboží a služeb vás klienti nenajdou. Spravujte nyní všechny katalogy z jediného místa. Snadno a rychle. Udržujte svoje zápisy aktuální a získejte nové zákazníky. Od Google Moje Firma, přes TripAdvisor,  Zlaté stránky, Najisto — až po turisty často uživané Baidu nebo Yandex.

Internet je plný katalogů, kde zákazníci hledají vaše služby a na které tak rádi odkazují na první výsledkové straně vyhledávače Google, Seznam nebo Bing.

Končí doba, kdy jste museli kupovat firemní profily v různých katalozích, pamatovat si různá hesla a pravidelně kontrolovat, jestli katalog vaše data nezměnil. S naší službou budete mít své profily aktuální, zamčené pro úpravy zvenčí a aktualizaci uděláte pouze v naší platformě. My se už postaráme o to, aby se informace zaktualizovali na všech zapojených místech a vašich pobočkách. Naši síť neustále rozšiřujeme tak, aby jste oslovili a získali zákazníky z co nejvíce míst internetu.

Začněte být vidět na internetu — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Nevím, jaké katalogy jsou důležité a jaké ne — vyřešili jsme.
  • Mé služby se při vyhledávání nezobrazují — vyřešili jsme.
  • Nevím, zda mám všude aktuální údaje — vyřešili jsme.
  • Nechci trávit spoustu času správou katalogů — vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

 

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.