Kolikrát jste vyhledávali služby nebo zboží v okolí? Bez správně vyplněných zápisů v katalozích zboží a služeb, v mapách nebo navigacích vás klienti nenajdou.

Nyní máte desítky katalogů, map a navigací pod kontrolou z jediného místa. Spravujte je snadno a rychle. Platforma MEXT udržuje vaše firemní zápisy aktuální a pomáhá získat nové zákazníky. Od Google Moje Firma, přes TripAdvisor,  Zlaté stránky, Najisto, navigace TomTom nebo Waze — až po turisty často uživané zahraniční mapy a vyhledávače Baidu nebo Yandex.

Internet je plný katalogů, kde zákazníci hledají vaše služby a na které tak rádi odkazují na první výsledkové straně vyhledávače Google, Seznam nebo Bing.

Pokud hledají lidé na mobilních telefonech, většinou první, co jim Google zobrazí, jsou firmy na Google mapách. Jste tam?

Otestujte svou firmu

A co navigace? Dnes stačí říct v autě – „Najdi drogerii v Benešově“ a palubní navigace nebo aplikace vás dovedou až k jejím dveřím. Lidé mají neustále zapnutý Waze kvůli provozu, jezdí podle Google map nebo využívají palubní navigace jako je TomTom nebo Here – a zde všude se postáráme o to, aby vaši firmu lehce nalezli.

Končí doba, kdy jste museli kupovat firemní profily v různých katalozích, pamatovat si různá hesla a pravidelně kontrolovat, jestli katalog vaše data nezměnil. S naší službou budete mít své profily aktuální, zamčené pro úpravy zvenčí a aktualizaci uděláte pouze v naší platformě. My se už postaráme o to, aby se informace zaktualizovali na všech zapojených místech a vašich pobočkách. Naši síť neustále rozšiřujeme tak, aby jste oslovili a získali zákazníky z co nejvíce míst internetu.


Co si oblíbíte

  • Získáte víc zákazníků díky častějšímu zobrazení vaší firmy při jejich hledání
  • Nemusíte složitě hlídat, kde máte jaké informace a jestli se nezměnili
  • Jakékoli změny provedeme rychle a jednoduše
  • Zákazníci ocení snadný přístup k vaší firmě díky mapám a navigacím

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

 

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.