Jak se zobrazovat v mapách? Jak zajistit, aby k vám zákazníci vždy trefili? Jak nenechat utéct zákazníka k nedaleké konkurenci?

Tak, jak roste používání internetu v mobilních telefonech a datové tarify jsou stále dostupnější, mění se také chování zákazníků při hledání zboží a služeb. Stále častěji probíhá lokální hledání v mapách, a to nejen na mobilních telefonech. Zákazník dnes může jednoduše najít nejbližší prodejnu či provozovnu pouhým jedním kliknutím.

Vaše firma na mapě už není jen pouhým grafickým bodem, nejdůležitější mapy internetu umožňují zákazníkovi získat kompletní základní informace důležité pro jeho okamžité rozhodnutí nakoupit — kontakty, otevírací dobu, fotky nebo virtuální prohlídka i hodnocení od zákazníků.

Využijte i vy naplno možnosti, které mapy na internetu nabízejí. Buďte tam, kde vás lidé hledají. Pohodlně a snadno. Dejte jim tak oblíbenou možnost nechat se dovést až do vaší provozovny. Získejte tak více zákazníků. Mapy na Google, Here nebo v mobilních aplikacích tak budete spravovat lehce a bez nároků na znalosti nebo dovednosti na internetu.

Začněte si užívat správu sociálních sítí již dnes — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Složitá a mnohdy nemožná aktualizace firmy v mapě – vyřešili jsme.
  • Absence důležitých informací pro zákazníky v mapách – vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.

Nabídka pro firmy a korporáty

Zaujala vás naše nabídka a chtěli byste ji přizpůsobit na míru? Jste velká společnost a máte zájem o nabídku individuálního řešení SEO, PPC, správy sociálních sítí nebo školení od naší agentury? Vyplňte formulář níže, obratem vás budeme kontaktovat.