Jak mít v GPS navigacích vždy aktuální informace o své otevírací době, kontaktech a nabídce? Nenechávejte zákazníky nedaleké konkurenci!

Dovolte svým zákazníkům, aby vás a vaši pobočku pohodlně našli a dorazili až k vám. Udržujte aktuální informace o svém podnikání zobrazované v GPS navigacích. A to rovnou v těch největších a na českých silnicích nejpoužívanějších!

Pomocí služby Správa GPS navigací lehce ovlivníte, jak vás vidí řidiči v navigacích Waze, Google Maps, TomTom, Navmii a dalších online službách.

Ale nejen tam, informace o vaší firmě přebírají od těchto služeb také výrobci automobilů do svých palubních navigací a vaše firma tak bude vždy aktuální ve vozech mnoha značek — BMW, Peugeot, Mercedes, Renault, Hyundai, Kia nebo Ferrari.

Otestujte svou firmu


Co si oblíbíte

  • Poloha vašeho podniku se v GPS zobrazuje na jiném místě — vyřešili jsme.
  • Nemůžete do GPS navigací uvést informaci o své akci — vyřešili jsme.
  • Informace v některých GPS navigacích nejsou správné — vyřešili jsme.
  • Váš podnik v některých navigacích není dohledatelný — vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Jak na lokální zápisy

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.