Spousta různých přihlašovacích údajů, různých systémů, žádné souhrny, neuchopitelný chaos?

Spravujte své profily na sociálních sítích z jednoho místa. Získávejte cenné grafy a informace o chování odběratelů, odpovídejte na komentáře a recenze. Pohodlně a snadno. Dejte svým zákazníkům vědět o termínu dovolené, nové nabídce, poledním menu nebo rozšíření služeb během pár kliků na všechny sítě, kde vás sledují.

Nestresujte se na dovolené, že neaktualizujete svou sociální síť. Buďte bez obav, že jste zapomněli na to, co jste před pár dny či týdny chtěli napsat na Facebook.

Jednoduše naplánujete řadu příspěvků, které se mají publikovat v době vaší dovolené. Naše služba jej za vás ve vámi vybraném čase vypublikuje a vy si jen po návratu ověříte, jak moc se vaše příspěvky líbily. Když máte nápad, který chcete uskutečnit v budoucnu, naplánujte si příspěvek a platforma jej vypublikuje. Konec stresu a promarněných příležitostí.

Začněte si užívat správu sociálních sítí již dnes — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Složitá a zdlouhavá obsluha sociálních sítí — vyřešili jsme.
  • Nepřehlednost reakcí uživatelů, nutnost dohledávání, složité odpovídání — vyřešili jsme.
  • Žádná souhrnná data napříč sociálními sítěmi — vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.