Zajímá vás, jak je váš podnik či vaše produkty hodnocen? Chtěli byste všechny tyto informace vidět souhrnně na jednom místě s možností reagovat na ně? Je pro vás složité a časově náročné každý den kontrolovat nová hodnocení vaší firmy?

S naší službou budete mít přehled o recenzích z nejdůležitějších míst internetu na jednom místě. Není lepší reklama než ta, kterou vám dělají sami zákazníci. Ale co o vás říkají ostatním? Míst na internetu, kde vás mohou hodnotit je nespočet. Od těch nejčastějších (Facebook, Google, TripAdvisor) — až po oborové katalogy služeb. Dostáváte jedinečnou množnost bez složitého hledání a drahého denního kontrolování mít vše, co o vás vaši zákazníci říkají, na jednom místě a online. Naše platforma hlídá recenze a hodnocení za vás. Vytvoříme vám přehledný report s možností filtrování a novou recenzi vám navíc zašleme v reálném čase mailem.

Už vás nepřekvapí negativní recenze, o které nevíte a o kterých se doslechnete až od zákazníka. Využijte i nespokojeného zákazníka ve svůj podnikatelský prospěch. Zpětná vazba je to nejcennější, co můžete od zákazníků dostat. Nepromeškejte tuto příležitost a mějte pod kontrolou zpětnou vazbu ještě dnes.

My jsme zde, abychom všechny tyto recenze shromáždili do jednoho místa a pomohli vám zorientovat se v nich. Přinášíme také možnost na ně snadno reagovat.

Mějte své recenze a hodnocení pod kontrolou — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Nevím, co o mně kdo kdy napsal na internet – vyřešili jsme.
  • Nemám čas na denní prolézání Facebooku, Googlu a katalogů a hledání recenze o mém podniku – vyřešili jsme.
  • Nemám možnost se podívat jen na špatné recenze a sjednat nápravu ve svém podniku – vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.