Rozdíl jedné hvězdy v průměrném hodnocení firmy znamená 5–9% rozdíl v příjmech.

Sledujete své recenze, hodnocení a doporučení na internetu? Máme pro vás jednoduché řešení.

Platforma MEXT online stahuje recenze o vaší firmě z partnerské sítě a přehledně vám je zobrazuje v dashboardu. V každý moment tak přesně víte, kde a jak vás lidé ohodnotili.

Navíc – notifikace v reálném čase o nové recenzi či doporučení dostanete ihned, jak recenze MEXT detekuje. Do mailů, které si určíte. Vy tak můžete obratem reagovat, dokonce přímo z platformy MEXT.


TIP: Můžete si jednoduše naklikat v analytice vlastní reporty a zjistit tak třeba, kdy máte lepší a kdy horší hodocení. Důležité například ve směnném provozu.


Máte více poboček? Pak je vám k dispozici jednoduchý přehledný mapový podklad, kde na první pohled uvidíte, která z poboček je hodnocena lépe než jiná a kam máte upřít svou pozornost. Dokonalý nástroj pro váš brand building a online reputaci.

A jak to vypadá při stovkách poboček?

Google Moje Firma, Facebook, TripAdvisor, Foursquare, Zlaté stránky a mnohé další místa budete mít okamžitě a online pod kontrolou.

Není lepší reklama než ta, kterou vám dělají sami zákazníci. Dostáváte tak jedinečnou množnost bez složitého hledání a drahého denního kontrolování mít vše, co o vás vaši zákazníci říkají, na jednom místě a online. Naše platforma hlídá recenze a hodnocení za vás. 

Už vás nepřekvapí negativní recenze, o které nevíte a o kterých se doslechnete až od zákazníka. Využijte i nespokojeného zákazníka ve svůj podnikatelský prospěch. Zpětná vazba je to nejcennější, co můžete od zákazníků dostat. Nepromeškejte tuto příležitost a mějte pod kontrolou zpětnou vazbu ještě dnes.


TIP: Odpovídejte na recenze a pamatujte, že zákazník má vždy „pravdu“. Pokud odpovíte na každou recenzi se 3 a méně hvězdičkami a na 50% těch, které mají 4 či 5 hvězd a k nim řipojen smysluplný komentář, vaše hodnocení půjde okamžitě nahoru. Vy tak jednoduše vyděláte více peněz.

Otestujte svou firmu


Co si oblíbíte

  • Nevím, co o mně kdo kdy napsal na internet – vyřešili jsme.
  • Nemám čas na denní prolézání Facebooku, Googlu a katalogů a hledání recenze o mém podniku – vyřešili jsme.
  • Nemám možnost se podívat jen na špatné recenze a sjednat nápravu ve svém podniku – vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Komu pomáháme

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.