Víte, kam nejlépe schovat mrtvolu? Na druhou stránku Google.

Místní SEO pro nás není jen optimalizace vašeho webu, ale především dohledání vaší firmy tam, kde ji vaši zákazníci mohou hledat. Ať jsou to staří tradicionalisté, nebo mladí experimentátoři, starousedlíci ve vaší lokalitě nebo turisté, kteří právě dorazili.

Silné zpětné odkazy z míst v naší distribuční síti podporují pozici vašeho webu, ale nejen to. Optimalizujeme pro lokální vyhledávání — tedy například vyhledávání v mapách, při hledání v okolí uživatele a také se soustředíme na nejdůležitější místo na internetu — na první stranu Google nejen na pevných počítačích, ale hlavně na mobilech.

Všimli jste si, kolik odkazů na různé katalogy vám nabízí Google a Seznam na své výsledkové straně? Víte kolik času, energie a peněz by vás stálo udržení aktuálních informací na těchto místech? Ty hlavní za vás naše služba udržuje aktuální automaticky, vy jen upravujete své informace na jednom místě a zákazník tak i při prokliku do nabízených katalogů (Najisto, Zlaté stránky, Cylex, TripAdvisor a mnohé další) nalezne vaši firmu s tou nejaktuálnější a pro něj důležitou informací.

Dovolte potencionálním zákazníkům, aby našli vaši nabídku — kontaktujte nás. Tuto službu vám přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.


Co si oblíbíte

  • Optimalizace pro vyhledávače je drahá — vyřešili jsme.
  • Nemám přehled o prezentaci mého podnikání na internetu — vyřešili jsme.
  • Mou nabídku není možné vyhledat na Google nebo Seznamu — vyřešili jsme.

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Jak na lokální zápisy

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.