Lokální hledání – hledej v mém okolí.

Lokální SEO pro nás není jen optimalizace vašeho webu, ale především zajistit dohledání vaší firmy tam, kde ji vaši zákazníci mohou hledat. Ti dnes hledají na mobilech ve svém okolí, Google nabízí jako první výsledky v mapách, polohové služby zpřesňují výsledek pro uživatele.

Platforma MEXT pracuje přesně na tom, aby se vaše firma v lokálním hledání zobrazila – na Google, v mapách, v navigacích nebo na sociálních sítích. 76% lidí, kteří hledali firmu ve svém okolí, ji ještě ten den navštíví a 28% při této návštěvě nakoupí.

Tyhle lidi musíte oslovit!

Platforma MEXT vytváří silné zpětné odkazy v partnerské distribuční síti. Tyto odkazy podporují pozici vašeho webu.

Otestujte svou firmu

Ale nejen to. Optimalizujeme pro lokální vyhledávání — tedy například vyhledávání v mapách, při hledání v okolí uživatele a také se soustředíme na nejdůležitější místo na internetu — na první stranu Google nejen na pevných počítačích, ale hlavně na mobilech.


Co si oblíbíte

  • Jednoduchost – platforma vytváří síť záznamů pro lokální hledání automaticky
  • Pravidelný servis a aktualizace
  • Vysoký zásah vašich zákazníků v oblasti vašeho podnikání

Do pole níže zadejte své telefonní číslo a my vám obratem zavoláme a řekneme jak.

Jak na lokální zápisy

Přítomnost ve vyhledávačích
Vaši firmu dokážeme do 24 hodin dostat z jednoho místa na Google do map, navigací a katalogů firem napříč celým internetem.

Nenáročnost služby
Aktualizaci informací na Google, mapách, v navigacích a katalozích provedete jednoduše online — nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Propojení sociálních sítí
Vaše informace propíšeme z jednoho místa nejen na Google, do map, do navigací a firem, ale i na vaše profily na sociálních sítích.

Hodnocení zákazníků
Dokážeme sdružit informace o vaší firmě z nejdůležitějších míst internetu na jedno místo. Máte přehled o recenzích a hodnocení.