Nový velmi důležitý partner v síti MEXT – Seznam.cz !

Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a to také rozšiřováním naší partnerské sítě MEXT. Jsme nadšeni, že nově můžete distribuovat vaše firemní informace s aplikaci MEXT také na Seznam.cz 

Seznam určitě všichni dobře znáte, víte ale, že firemní profil na Seznamu je vizitkou firmy napříč celým seznamem? Vaše firemní informace se zobrazí na webové stránce Firmy.cz ve vyhledávání Seznam.cz, Sreality.cz, Sauto.cz a také v nejpoužívanější české aplikaci Mapy.cz.

Katalog firmy.cz od Seznamu využívá měsíčně téměř 3 mil. unikátních uživatelů. Díky službě MEXT můžete přidáním kontaktů, popisu činnosti, webové adresy a dalších informací zvýšit pravděpodobnost, že vás potenciální zákazníci objeví a naleznou veškeré potřebné informace o vaší firmě. 

Výsledky vyhledávání na firmy.cz jsou přehledně uspořádány do kategorií. Potenciální zákazníci, tak mohou vaší firmu jednoduše najít. Je možné hledat jen dle kategorií, kde se mohou zákazníci proklikat až k vaší firmě. 

Mapy.cz také nabízí vytvoření trasy k vyhledávané firmě a lokální hledání. S největší pravděpodobností vaší firmu budou hledat zákazníci nacházející se v blízkém okolí.

Možnosti síti Seznam.cz v aplikaci MEXT:

  • Kategorie – vyberte si ve službě MEXT kategorii tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
  • Lokalizační dataslužba MEXT automaticky synchronizuje vaše firemní data, jako je jméno, adresa a přesné umístění na mapě.
  • Rychlá aktualizace údajů – díky službě MEXT máte možnost z jednoho místa spravovat firemní údaje.
  • Otevírací hodiny – prostřednictvím služby MEXT aktualizujte v katalogu otevírací dobu do již dostupných údajů.
  • Okamžitá aktualizacese službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům
  • Popis firmy – rozšiřte základní informace o vaší firmě v krátkém textu, služba MEXT firemní informace rozfázuje do vyhledávače ve výsledcích vyhledávání.

Pro podnikatele používající aplikaci MEXT díky nové partnerské síti Seznam.cz zvyšujeme také dohledatelnost a zobrazení profilu firmy ve vyhledávání Google. Protože, čím víc profilů máte napříč různými službami na internetu, tím jste pro Google – nejpoužívanější vyhledávač – relevantnější! 

A že to funguje máme léty ověřené, jak je vidět v následujících případových studiích

AtomiqGames

Zvýšení dohledatelnosti o víc než 100 % po týdnu od spuštění MEXT jen dokazuje, že při distribuci firemních informací do naší partnerské sítě služeb, katalogů a GPS navigací nastává okamžité přehodnocení relevance firemního zápisu Googlem. Následně Google posune firmu na viditelnější místo ve vyhledávání a tak můžete jednoduše předběhnout konkurenci v oboru.

Chalupa ELBA

Zvýšení dohledatelnosti o 1058 % za 3 týdny od spuštění MEXT. Okamžitě po spuštění aplikace MEXT pro chalupu Alba se její dohledatelnost z 50 zobrazení denně postupně zvyšovala až na neuvěřitelných téměř 600 zobrazení denně a to jen po 3 týdnech.

Přesvědčte se sami a objednejte si některou z licencí jednoduše online. Ani ne za měsíc se můžete také dívat na své rostoucí grafy. Prohlédnout licence zde.

V MEXT je to jednoduché. Z jednoho místa distribuujeme do více než 30 služeb na internetu.

 

Snažte se mít také co nejpodrobněji vyplněný váš firemní profil v MEXT. Přidáváním aktuálních informací a médií (fotek, videí) pravidelně, také zvyšujete vaší relevanci v pořadí výsledku hledání Google. 

Svými službami a zkušenostmi dovedeme oslovit jak řemeslníky, tak i ty největší a nejnáročnější klienty.

Neváhejte nás kontaktovat pro sjednání nezávazné schůzky na zákaznické lince 841 12 12 12, e-mailem na info@mediatel.cz nebo nám napište do chatu na našem webu (vpravo dole).