Review management – Recenze a hodnocení

MEXT usnadňuje komunikaci se zákazníky, zlepšuje vztahy a ukazuje pokroky při zlepšování zákaznických služeb. Porovnání hodnocení s konkurencí ukáže vaše silné stránky i příležitosti ke zlepšení.


 

Buďte plně informováni

Google, Facebook, Foursquare a mnoho dalších míst, kde zákazníci zanechávají recenze a hodnocení vašich služeb a přístupu vašich pracovníků. Při stovkách poboček není možné vidět vše z nadhledu a být přesně informován o tom, co se děje.

Review management agreguje hodnocení a přehledně je zobrazuje v dashboardu – uvdíte přehledně hodnocení všech vašich poboček v reálném čase

 

 

Okamžité notifikace

V okamžiku, kdy MEXT detekuje novou recenzi v partnerské síti, okamžitě odesílá notifikaci kompetentnímu pracovníkovi.

Čas potřebný na reakci a zlepšení zákaznické zkušenosti se tak snižuje na minimum

 

 

 

Interagujte se zákazníky inteligentně

Review management v MEXT vám umožňuje pracovat se sentimentem zákazníka podle jeho recenze, definovat klíčová slovní spojení a zefektivnit tak reakci na komentář (včetně automatizace).

 

 

 

Udržte kontrolu nad vaší značkou

Brand management je kritický zejména ve chvíli, kdy zmocníte své franchizanty a partnery k reakcím na recenze zákazníků.

Potřebujete udržet filozofii brandu a nadále značku posilovat. Kontrolovaný proces delegování a schvalování pravomocí vám umožní  udržet brand pod kontrolou.