Platforma pro snadnou
prezentaci nejen restaurací

Nejrychlejší cesta, jak mít důležitou prezentaci vaší restaurace, penzionu, hotelu nebo kavárny na internetu v pořádku. Podívejte se, jak je možné během 24 hodin udělat z marketingového pekla funkční a udržitelný marketing na internetu a získat nové zákazníky nejen z Google Maps.

Výsledky analýzy vám zdarma zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.


Službu vám zdarma přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL.


Otestujte svou firmu

Chcete stejnou analýzu, jako jste viděli v TV, zdarma a ihned — vyplňte formulář

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů. Analýza je prováděna na Google, Google Maps, Facebook, TripAdvisor, Apple Maps, Waze, Foursquare a dalších desítkách míst.

Ceník platformy MEXT — vyberte si službu podle své potřeby

Zlepšete i svou prezentaci na internetu, nepřicházejte zbytečně o potenciální zákazníky a nabídněte se novým. Zazářete nejen na Google Maps, v internetových vyhledávačích, v GPS navigacích — a jako mávnutím kouzelného proutku oslovujte a získávejte nové zákazníky. Je to snadné, stačí začít výběrem vhodného balíčku zde