Lucie Bílá a MEDIATEL si Vás dovolují pozvat na Recitál Lucie Bílé se speciální slevou pro zákazníky MEDIATELU.

23. ledna 2022 od 15.00 v Divadle Lucie Bílé

Zazní slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy. České, zámořské, anglické i francouzské melodie dostaly jednotící, intimně slavnostní formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, Jsi můj pán, Summertime, Vzpomínky nebo Mám ráda život… To je jen výběr hitů, na které se můžete těšit. Přijďte si užít slavnostní odpoledne v komorní atmosféře plné známých melodií, osobitého humoru a osobních historek v podání největší hvězdy současné české populární hudby.

Jen pro vás sleva 100 Kč s kódem MEDIATEL100

Divadlo Lucie Bílé je dalším spokojeným zákazníkem, který využívá naší službu MEXT pro jednoduchou dohledatelnost, lepší viditelnost na internetu a informování svých diváků o změnách a novinkách.

V rámci naší spolupráce jsme tak mohli společně pro zákazníky MEDIATELU připravit speciální nabídku na tento mimořádný komorní Recitál Lucie Bílé s doprovodem Petra Maláska.

Vstupenky se slevou 100 Kč (platí na každou vstupenku) objednávejte online zde.

Jak slevu uplatnit?

V košíku u každé vstupenky zvolte možnost „Vyberte si slevu“, zadejte kód MEDIATEL100 a potvrďte vložení. Kód nevpisujte do okna „Uplatnit kupón“.

Přejeme vám skvělý hudební zážitek.