Chcete poznat pár příběhů našich zákazníků, kteří používají MEXT a znát jejich konkrétní výsledky?

MEXT není žádná reklama – MEXT je nástroj.

Nástroj, který vám zjednoduší práci. Zkrátí čas, který dnes a denně musíte vynakládat. A který vám, díky své propracovanosti, hlavně pomůže s lepšími výsledky v lokálním hledání, více zákazníky a tím pomůže zvýšit vaše tržby. Zahradu už také dávno nesekáte kosou a srpem, ale používáte sekačky a traktůrky a MEXT je takový multifunkční traktůrek na marketingovou zahrádku vaší firmy. A jezdit s ním můžete buď vy sami, nebo vaše agentura. A nebo vám jej pomůžeme řídit my.

A jak to tedy seká jiným? Podívejte se, jak se daří například květinářství, pneuservisu, instalatérovi nebo nově otevřené kavárně.

Květinářská dílna

Kytky od Jany je malá květinová a dekorační dílna v Úvalech. Paní Jana dlouho bojovala s tím, že její dílna nemá kamenný obchod jako jiná květinářství v okolí. Pracuje na zakázku a její výrobky je možné si vyzvednout po předchozím objednání. Spustili jsme ji tedy před Vánocemi MEXT a zacílili jeho optimalizaci na dekorace z květin v Úvalech, Českém Brodě a v blízkém okolí.

MEXT vytvořil automaticky přes 30 profilů firmy na internetu se správnými údaji, které jsme s paní Janou připravili a v MEXT pro ni nastavili. Dílnu měsíčně objeví na internetu v průměru
4.000 uživatelů z její oblasti. Celkově dosáhla její malá dílna za 4 měsíce na více než 16.000 zobrazení na internetu. Za 799 Kč za měsíc dnes získává zakázky i na tak vysoce konkurenční práce, jako je svatební výzdoba.


Kavárna a cukrárna

La Donuteria Praha je v roce 2021 nově otevřená kavárna a donuterie. V den otevření 14.2. bylo třeba, aby byla co nejlépe dohledatelná na internetu, v mapách a navigacích a především na Google Moje Firma.  MEXT jsme tedy nastavili a spustili 14. dnů před otevřením – 1. února 2021 a optimalizovali informace tak, aby se nová kavárna co nejvíce zobrazila při lokálním hledání na Googlu, Seznamu nebo v TripAdvisoru. 

Za pouhých 6 týdnů se uživatelům zobrazila La Donuteria v lokálním hledání více než 215 000x a první den vyprodali své donuty už 3 hodiny před zavíračkou. Do dnešního dne si její Firemní profil na Googlu drží vysoký rating a získává průměrně 170 000 zobrazení měsíčně.

„Na začátku jsme byli trochu skeptičtí“ říká majitel Jan Kofroň, „ale díky službě MEXT a jednoduchému webu jsme byli ze dne na den k nalezení nejen na Googlu nebo  Seznamu, ale také na dalších důležitých místech pro naši kavárnu – TripAdvisor, v mapách Applu, dostali jsme svou nabídku jednoduše na Facebook, na Snapchat.


Instalatérské a topenářské práce

Pro řemeslníky s lokální působností je velmi důležité být k nalezení v jejich regionu působnosti. Instalatérství pracuje s MEXT již od roku 2018 a díky snadné dohledatelnosti tak získává stále nové zákazníky. S MEXT ovládá z jednoho místa 30 důležitých míst internetu, kde je zákazníci hledají a které společně vytváří firmě skvělou pozici pro zobrazení na Google a v dalších vyhledávačích.

Za posledních 12 měsíců tak dosáhl tento instalatér ve vyhledávání na Google skoro 20.000 zobrazení profilů firmy uživatelům, kteří hledali ve svém okolí instalatéra.

Důležitější než zobrazení jsou ale skuteční zákazníci.

  • 268 uživatelů kontaktovalo firmu. Pokud by se jen 20% z nich stalo zákazníky, znamenalo by to
  • 54 nových zakázek, v průměru 1 nová týdně.
  • Při průměrné zakázce 3.000 Kč tak díky MEXT
  • utržili odhadem 162.000 Kč

ROČNÍ INVESTICE 7.990 KČ PŘINESLA 162.000 KČ NA TRŽBÁCH