Užijte si letošní předvánoční přípravy v klidu a pojďte s MEDIATELEM na tradiční veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží, který se koná ve dnech 11.-14.12. v PVA EXPO Praha.

MEDIATEL mediálním partnerem 6.veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží: Stříbrné vánoční dny 2014

Blíží se Vánoce a s nimi nesmí chybět STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA, které se uskuteční od 11.-14.12. Pokud si kažodorčně lámete hlavu s tím, co koupit, na veletrhu jistě najdete dárky, které vás osloví. Na jednom místě si můžete vybrat z více než 6 000 originálních exponátů za zvýhodněné ceny, načerpat inspiraci a pochutnat si na tradičních specialitách.

Na jaké zajímavosti se můžete těšit? 3D studio Vám například vytvoří figurku, která bude vaší přesnou kopií v menším měřítku.  Z českých výrobců se opět představí Český porcelán, který letos, se svými výrobky v rokokovém stylu, slaví již 150 let. Od stánku České ozdoby Ivany Jandové si zase odnesete domů krásné vánoční skleněné ozdoby od českých mistrů řemesla. Děti, ale i dospělé budete moci potěšit „malým dárkem pro velkou radost“ z bohaté produkce společenských her a dárků významné společnosti ALBI, nebo tradičními plyšovými maňásky českého výrobce NOE, či neodolatelnými plyšovými hračkami designové japonské značky Craftholic. Značka Rafa.cz  zase nabídne různé kreslící potřeby, které si můžete vyzkoušet v kreativním workshopu přímo na veletrhu.

Na Stříbrných dnech se zkrátka najde něco pro každého. A doprovodný program? Jako tradičně se uskuteční ČESKÝ JARMARK s řemeslnými výrobky,  FASHION ZÓNA, kde své modely představí originální a nezávislí autoři módy nebo návštěvnická hra Šampión dárků 2014.

Aktuální informace o programu i vystavovatelích najdete na  www.vanocnidny.cz.