Další série úspěšných podnikatelských setkání Veletrh řešení, Vám tentokrát přináší téma: Boříme mýty v podnikání. Společně s námi se tak můžete těšit na 3 termíny, 3 města a zajímavé osobnosti v roli přednášejících!

Veletrhy řešení: odborná setkání pro podporu Vašeho podnikání

Veletrhy řešení VIII- živá byznys setkání proběhnou v říjnu 2015 v Brně, Praze a Plzni. Již po osmé v režii již osvědčeného modelu. Každý řešitel má přesně pět minut na to, aby vysvětlil přínos svého řešení pro účastníky a motivoval je tím k individuální diskusi nad vlastními konkrétními potřebami v rámci druhé networkingové části programu veletrhu. Účastníci tak získají pro svoji praxi maximum informací v minimálním čase. Podle předchozích ročníků si účastníci nejvíce chválí množství prezentovaných zkušeností, objem získané podpory a v neposlední řadě zajímavé kontakty, které účastí získají.

Veletrhy řešení VIII: Boříme mýty v podnikání

Skutečně je obchod jen o ceně? Jsou zákazníci opravdu neteční a nekomunikují? Mám vše držet ve své režii nebo mám něco outsourcovat? Jak přivést obchodníky k využívání databází a IT podpůrných systémů? Musím podnikat se svým nápadem nebo můžu využít nápad někoho jiného? Tyto ale i docela jiné otázky spojené s ponikáním B2B segmentu  budou součástí programu odborné konference.

Témata programu konference:

  • jak překonat postoj, že zákazníka zajímá jen cena pomocí většího zapojení emocí do obchodu
  • jak jednoduše, efektivně a z jednoho místa řídit IT podporu obchodu a přesvědčit obchodníky, že tyto nástroje pomáhají
  • Naťukneme téma profesionálních promo akcí
  • otevřeme pro některé dodnes tajemnou skříňku outsourcingu
  • Představíme několik frenčízových projektů, jako inspiraci pro podnikání s nápadem někoho jiného.
  • A mnoho dalších témat a otázek

Využijte prémiové ceny, kterou Vám přináší pouze společnost MEDIATEL, mediální partner akce Veletrhy řešení VIII.: Boříme mýty v podnikání.
Pro uplatnění slevy stačí při placení uvést heslo: MEDIATEL

Pro více info o jednotlivých akcích, navšivte web akce: www.veletrhreseni.cz

aktualita_cena