Pojďte s námi na 5. mezinárodní veletrh – FOR GASTRO & HOTEL, který proběhne ve dnech 1.-4. října 2015 v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Součástí doprovodného programu bude také přednáška na téma Digital Presence Management pořádaná naší společností.

Seminář Digital Presence Management

Pro návštěvníku veletrhu FOR GASTRO & HOTEL je připravena v rámci doprovodného programu přednáška na téma Digital Presence Management aneb Máte pod kontrolou přítomnost Vaší značky na internetu? Využijte příležitosti získat odbornou konzultaci v závěru přednášky přímo s marketingovým ředitelem společnosti zdarma. Těšíme se na Vás!

Termín konání:           Pátek, 02.10.2015 13:30 – 14:30
Místo konání:              PVA EXPO PRAHA,
info vizitka
Popis místa konání:   Vstupní hala I, Konferenční sál 2
Vstupné:                      Zdarma
Odkaz na registraci:   ZDE

Program semináře:

  • Co je to Digital Presence Management
  • Proč je v dnešní době důležitá správa informací o firmě na internetu
  • Jaké využívat digitální cesty pro interakci se zákazníky
  • Jak na monitoring a vyhodnocení vytyčených cílů komunikace

Přednášející:
Vladimir Buta - Mediatel

 

Vladimír Buťa
marketingový ředitel

 

Marketingový ředitel digitální mediální agentury MEDIATEL, spol. s r. o. Zkušenosti z oblasti obchodu, produktového managementu a marketingu sbíral ve společnostech jako je Česká pojišťovna a.s., Seznam.cz a nyní Mediatel. Mezi záliby patří sport, knihy a hlavně dobrá vína.


GASTRO_300x300px

Odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL  je zaměřen na gastronomické zařízení, vybavení restaurací a hotelů, potraviny a nápoje.

Již tradičně tato největší akce svého druhu umožňuje setkání firem, svazů, odborníků a široké veřejnosti za účelem představení nových trendů, či navázání obchodních kontaktů. Součástí programu veletrhu je atraktivní doprovodný program, který je tvořen různými typy aktivit jako např.: odborné přednášky, konference a workshopy (nejen) pro profesionály, prezentace kulinářských specialit či novinek na trhu.

Veletrh  FOR GASTRO & HOTEL bude probíhat souběžně s veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR & PRESENT.
Více info najdete na www.for-gastro.cz

Čestná vstupenka na veletrh:

MEDIATEL, mediální partner veletrhů, přináší Vám i Vašemu podnikání příležitost, jak si rozšířit obzory a navázat nové obchodní kontakty. Využijte čestné vstupenky na veletrhy FOR INTERIOR, FOR GASTRO & HOTEL a FOR DECOR & PRESENT a vyberte si program, který se Vám líbí nejvíce.

ČESTNOU VSTUPENKU ZÍSKÁTE: ZDE