Hledáte podporu Vašeho podnikání, investora či nové obchodní kontakty? Pak si nenechte ujít mezinárodní konferenci „Beyond Search“ pořádanou asociací SIINDA, která se koná již příští měsíc v Praze!

Získejte investora pro svůj  Start up projekt!

Využijte příležitosti a dejte o sobě vědět na jedinečné akci, která spojuje nejen informativní setkání významných osobností z mezinárodního byznysu, ale také nabízí možnost navázat kontakty s firmami z celé Evropy i mimo ni!

Konference „Beyond Search“ se koná ve dnech 14.-16. října v hotelu Radisson Blu Alcron v Praze a pro všechny, kteří chtějí podpořit své podnikání, nabízí jedinečnou příležitost představit svůj projekt (Start up) zdarma před lídry světového podnikání.

Ze všech přihlášených Start up projektů vybere asociace SIINDA 6 nejlepších projektů, které budou mít exkluzivní příležitost odprezentovat své služby či výrobky odborníkům z digitálního trhu v rámci dvoudenního programu konference.

Siinda transparent

Přihlaste svůj Start up projekt ZDARMA právě teď!

image003

*Po registraci Vašeho projektu Vám budou zaslány e-mailem další informace. Prezentace projektů včetně programu budou probíhat v anglickém jazyce


Pořadatelem akce je asociace SIINDA (The Search & Information Industry Association), která je nejrychleji rostoucím sdružením spojujícím společnosti z oblasti informačních a telekomunikačních technologií. SIINDA podporuje mezinárodní obchod prostřednictvím celosvětové sítě členů s důrazem na výměnu znalostí a nápadů, stejně jako rozvoje pozitivních partnerství.

Více informací o konferenci najdete na www.siinda.com.

FB_logo

Twitter_logo