Společnost MEDIATEL, mediální partner souboru jarních veletrhů, Vám přináší  inspiraci spojenou se svěžími trendy v oblasti bydlení, zahrady a designu.  Veletrhy se konají na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 17. – 20.3. 2016.

Mediatel_ABF_

Na jarní veletrhy se společností MEDIATEL

Plánujete v blízké době stavbu či rekonstrukci svého bytu či domu? Zajímají vás novinky z oblasti zahradní architektury? Přemýšlíte, jak nejlépe vybavit interiér vašeho domova? Chcete se inspirovat novými trendy? V tom případě nesmíte chybět na tradičním souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY, který bude probíhat od 17. do 20. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

mediatel.cz_aktuality

Veletrh FOR HABITAT představí vše kolem stavby a rekonstrukce. Pro doladění interiéru do posledního detailu zde naleznete ucelenou přehlídku dekorací, v níž nebude chybět oblíbený bytový textil, dekorace v nejrůznějším stylu, moderní umělé květiny, voňavé svíčky, designové kuchyňské doplňky a mnoho dalších originálních drobností do domácnosti, které zde můžete přímo zakoupit.

Nabídku v expozicích na veletrhu FOR GARDEN pak ocení nejen profesionální zahradníci či zahradní architekti, ale i vášniví víkendoví zahrádkáři a nadšení milovníci květin.

Chybět nebude ani vybavení interiérů, které návštěvníci najdou v části FOR FURNITURE. Součástí bude také přehlídka českého i zahraničního designu DESIGN SHAKER, na níž se představí nejenom renomovaní čeští výrobci a distributoři nejznámějších zahraničních značek, ale i svěží mladá generace designérů tvořící pod vlastními neotřelými značkami.

Neměli bychom však zapomenout, že základem spokojeného bydlení je správný výběr parcely, nového bytu či domu. Právě tomu tématu se věnuje veletrh BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Doprovodný program FOR HABITAT 2016

Ani letos návštěvníci nepřijdou o bohatý doprovodný program zahrnující výstavy, soutěže, přednášky a diskuzní fóra. Kompletní informace o souboru veletrhů najdete na webu: www.forhabitat.cz

Zvýhodněné vstupné

Zvýhodněnou vstupenku na soubor jarních veletrhů FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENI, NOVÉ PROJEKTY získáte kliknutím na obrázek níže.

FOR HABITAT_zvýhodněná vstupenka