Unikátní český portál MistřiŘemesel.cz, který spojuje kontakty a prezentace profesních spolků a jejich členů spolu s ostatními řemeslníky, ocenila asociace SIINDA na každoroční prestižní akci zaměřené na setkání lídrů mezinárodního byznysu.

 

Portál MistřiŘemesel.cz převálcoval 40 zemí a vyhrál ocenění soutěže SIINDA Industry Excellence Awards 2016.

SIINDA_MistriRemesel.cz

 

 

SIINDA Industry Excellence Awards 2016

Celkem 41 zemí se společně zúčastnilo za podpory firem Yext, Google či například Camilyo začátkem října mezinárodní konference pro SME a SMB.  Akce vyvrcholila udělením cen v několika kategoriích. Nejsledovanější byly „SIINDA STAR“ a „INDUSTRY EXCELLENCE AWARDS“ za přínos nových médií a celkových inovací v digitálním průmyslu.

 

Kategorie SIINDA Star – Solutions to Transactions

SIINDA Star cenu „Solutions to Transactions“ získala společnost MEDIATEL s projektem řemeslného online portálu MistřiŘemesel.cz.  Tato kategorie je zaměřená na projekty, které řeší inovační technologie a nástroje pro zkvalitnění vztahů mezi dodavateli a zákazníky.

 

Portál MistřiŘemesel.cz

MistřiŘemesel.cz je unikátní internetový portál ověřených řemeslníků s garancí profesního spolku, který nabízí přes 17 000 kontaktů na české řemeslníky.  Online portál MistřiŘemesel.cz je součástí projektu Rok řemesel 2016 a vznikl díky spolupráci společnosti MEDIATEL  s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, za podpory profesních spolků a pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zemědělství, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a prezidenta republiky.

[su_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=qajh6HGhOuk“]

Více informací k online portálu MistřiŘemesel.cz: ZDE
Více informací k projektu Rok řemesel 2016: ZDE

Další ceny SIINDA putují opět do FCR Media

Další ceny získaly také další členské společnosti, které patří do skupny agentur FCR Media Group, konkrétně byly oceněny FCR Media Romania, FCR Media Ireland a  Mediatel Slovakia.

 

Absolutní vítěz soutěže SIINDA Industry Excellence Awards 2016

Zlatou cenu Excellence Award získala firma iPromote se svým produktem iPromote multi channel display, který umožňuje klientům vytvářet vlastní reklamní kampaně s nastavením grafiky a zapracováním loga klienta přímo v nástroji.

Více informací z vyhlášení vítězů:  ZDE


 

SIINDA (Search & Information Industry Association)

Nezisková společnost SIINDA, se zabývá mediálními a digitálními agenturami po celé Evropě. Společnost díky tomu nabízí širokou škálu služeb – výzkumů, summitů a konferencí na zdejším trhu. Společnost už podruhé uspořádala v Praze gala večer „SIINDA Industry Excellence Awards“.
Více info o asociaci SIINDA: ZDE