Radostné Vánoce a šťastný nový rok

PF_

 


Vážení zákazníci a mnohdy již přátelé,

 

přejeme Vám krásné a pohodové prožití svátků vánočních a hodně štěstí a úspěchů v novém roce 2016 jak v osobním, tak profesním životě.

 

Díky Vám víme, že neexistuje univerzální recept na úspěšnou internetovou prezentaci a podporu Vašeho podnikání – každý má rozdílné cíle a rozdílné potřeby. Snažíme se pro Vás tedy kombinovat takové ingredience našich služeb a řešení, které jsou přínosem a uspokojí Vaše potřeby. A rádi přidáváme tu špetku, tu více nových služeb, které zcela mění původní „tradiční“ recept. V letošním roce jste tak měli možnost poprvé ochutnat MEXT.cz a věřím, že jste s jeho chutí spokojeni a stane se součástí našeho společného receptu na úspěch.

Vychutnejte si Vánoce všemi smysly

Jako poděkování za spolupráci od nás přijměte malou pozornost v podobě netradičních vánočních receptů v podání šéfkuchaře ART Restaurantu Mánes – Jaroslava Zahálky.  Věřím, že pro Vás budou zajímavou inspirací tak, jako je spolupráce s Vámi inspirací pro nás.

 

Prohlédněte si Váš vánoční dárek online:

[su_document url=“http://www.mediatel.cz/wp-content/uploads/2015/12/eBook_3.pdf“ width=“1000″ height=“1200″ responsive=“no“]

 

 

Anebo si jej stáhněte ve formátu PDF:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S pozdravem

Luboš Čipera
generální ředitel společnosti