Vaše firemní informace, jejich aktuálnost a přesnost, jsou velmi důležité. Jak pro vaše potenciální zákazníky, zápisy v katalozích firem, tak pro vyhledávače Google, Seznam nebo Bing. Využíváním služby MEXT posilujete pořadí zobrazovaných informací o vaší společnosti ve vyhledávačích Google a Seznam. Díky synchronizaci firemních údajů v naší partnerské síti umožníte vyhledávačům lépe tato data zpracovávat a upřednostňovat vaši firmu — ve vyhledávání, mapách i katalozích firem.

V rámci široké partnerské sítě nejen katalogů firem MEXT, která čítá více než 20 přímých a desítky dalších nepřímých partnerů (ti přebírají informace například od Google, TomTomu apod), jsou vaše informace automaticky synchronizovány a udržovány aktuální, správné a relevantní pro zákazníky i vyhledávače. Zároveň jsou ochráněny proti nevyžádaným a nekontrolovatelným změnám (tzv. jsou profily „zamčeny“ a změnit informace v nich můžete jen vy).

Posilujete tím důvěru Google (SEO) ve vaše informace a vaši značku. Google, stejně jako další vyhledávače, neustále scanuje a indexuje informace napříč internetem, v různých katalozích firem, na Facebooku, Instagramu, v mapách a porovnává získané informace. Pokud nalezne na těchto místech vaše informace synchronizované, důvěra roste a zvyšuje se tak skóre vaší firmy. A tím dohledatelnost v jednotlivých službách Google — pozice webové stránky ve vyhledávání, místní nabídky v mapách aj. Zapomeňte na neefektivní registrace do katalogů firem, svěřte svouji prezentaci jedinému nástroji — MEXT a pomožte své prezentaci.

Firemní profil Google

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač. Umožňuje uživatelům vyhledávat pomocí klíčových slov. Zadá-li uživatel klíčové slovo ve tvaru CO & KDE (nebo v prohlížeči povolí identifikaci polohy), získá výsledky z Google Map a dalších online katalogů.

Pro podporu lokálního marketingu je pořadí výsledků tohoto typu vyhledávaní klíčové. Poskytují-li firmy společnosti Google pravidelně aktualizované informace, získávají tak konkurenční výhodu. Služba MEXT je v České republice jedinou platformou, která firmám takovou výhodu umožňuje. Pomáhá spravovat informace o vaší firmě a vašich provozovnách nejen na Google, ale v dalších 24 důležitých zdrojích. Je to rychlé, jednoduché a přizpůsobené vašim potřebám.

V dnešním světě plný chytrých telefonů, mobilů a bezpilotních vozů, vyžadují čím dál častěji přesné lokalizační údaje. Pro kvalitní lokální marketing je nejdůležitější mít veškerá aktuální data na Googlu.

Se službou MEXT můžete spravovat veškerá data o vaší poloze na Google Moje Firma – jedná se o nástroj, kde můžete spravovat veškeré informace o vaší firmě ve vyhledávačích, Google mapách a na sociální síti Google+.

Díky hlavní stránce ve vyhledávači můžete mít přehled o veškerých svých aktivitách a tak se maximálně soustředit na prodeje. Je důležité, mít firemní údaje vždy aktuální.

 • Lokalizační data, synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu, telefonní číslo a otevírací hodiny přímo ze služby MEXT.
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Loga, synchronizujte si logo na firemním profilu, budete lépe vyčnívat ve výsledcích vyhledávání a mapových podkladech napříč Google.
 • Fotogalerie, správný výběr fotografií zajistí odlišnost od konkurence.

Google Maps

Aktualizované údaje jsou klíč k úspěchu mezi lokálními obchodníky. Se službou MEXT můžete okamžitě reagovat na podněty kolem Vás. Aktualizujte si z jednoho místa otevírací dobu či kontaktní údaje na Google Mapách. Vaše firma se zobrazí přesně tak, jak vy sami chcete a bez zdlouhavého čekání v databázi Google Maps s více než se 100 milióny míst po celém světě.

Seznam.cz

Katalog firmy.cz od Seznamu využívá měsíčně téměř 3 mil. unikátních uživatelů. Díky službě MEXT můžete přidáním kontaktů, popisu činnosti, webové adresy a dalších informací zvýšit pravděpodobnost, že vás potenciální zákazníci objeví a naleznou veškeré potřebné informace o vaší firmě. Seznam nabízí zobrazení na webové stránce Firmy.cz ve vyhledávání Seznam.cz i v nejpoužívanější české aplikaci Mapy.cz, kde zákazník, který vás hledá, nalezne vaši firmu v mapách a díky navigaci si může naplánovat trasu přímo až k vám.

 • Kategorie – vyberte si ve službě MEXT kategorii tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Lokalizační data – služba MEXT automaticky synchronizuje vaše firemní data, jako je jméno, adresa a přesné umístění na mapě.
 • Rychlá aktualizace údajů – díky službě MEXT máte možnost z jednoho místa spravovat firemní údaje.
 • Otevírací hodiny – prostřednictvím služby MEXT aktualizujte v katalogu otevírací dobu do již dostupných údajů.
 • Okamžitá aktualizace – se službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům.
 • Popis firmy – rozšiřte základní informace o vaší firmě v krátkém textu, služba MEXT firemní informace rozfázuje do vyhledávače ve výsledcích vyhledávání.

Bing

Bing je vyhledávač provozovaný společností Microsoft, má s rostoucí popularitou v zámoří více než 20% podíl na poli internetového vyhledávání. S rostoucí popularitou je čím dál tím víc oblíbený po celém světě. Každý měsíc využívá přes 150 milionů uživatelů tento internetový vyhledávač pro hledání soukromých služeb a podniků.

 • Lokalizační data, synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu, telefonní číslo a otevírací hodiny přímo ze služby MEXT.
 • Externí link, v hlavičce firemního profilu si můžete ve službě MEXT nastavit například webové stránky, eshop či odkaz na sezónní výprodej.
 • Fotogalerie, správný výběr fotografií zajistí dostatečnou odlišnost od konkurence a přivede vám nové zákazníky.
 • Popis firmy, rozšiřte základní informace o vaší firmě, služba MEXT se postará o aktualizaci firemních údajů přímo na mapě.

Facebook

Facebook je nejpoužívanější sociální síť v Česku s téměř 4,5 milionu uživatelů. Facebook slouží uživatelům ke komunikaci, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Pro firemní použití je Facebook vhodný v oblasti lokálního marketingu. Díky službě MEXT můžete jednoduše spravovat nastavení vaší firemní lokality i na dalších sociálních sítích, jako Instagram a WhatsApp.

Sociální sítě jsou nedílnou součástí lokálního marketingu, ve skutečnosti je až 13% lokálních informací bráno právě ze sociálních sítí ve výsledcích vyhledávání.

Skrz službu MEXT máte možnost ovládat užitečné informace a zasáhnout tak Vaší cílovou skupinu na nejpoužívanější sociální síti po celém světě.

 • Firemní stránky, Facebook podporuje firemní stránky pro individuální lokace podle vaší firemní identity. Služba MEXT Vám automaticky vytvoří stránky, podle vašich údajů.
 • Recenze, sledujte recenze a přizpůsobte se podle požadavků zákazníků.
 • Kalendář, vyznačte si v kalendáři probíhající akce a novinky.
 • Otevírací hodiny, služba MEXT aktualizujte na sociální síti otevírací dobu podle dostupných údajů.
 • Produkty a služby, mějte stále aktualizované vaše nejnovější produkty a zaujměte vaše stávající a nové zákazníky.
 • Komentáře, buďte součástí sociální konverzace a komunikujte se svými uživateli.

Apple Maps

Apple Maps jsou předinstalované na zařízeních s iOS a dostupné v App Store. Jsou k dispozici na iPhone, iPadu, Apple Watch, počítačích Mac a pracuje s nimi také hlasová asistentka Siri. V České republice je to více než milion aktivních zařízení.
Je zde možné používat navigaci s informacemi o dopravě v reálném čase, objevovat, ukládat nová místa a podobně. Hledání míst je zde velmi jednoduché, protože jsou k dispozici podrobné informace a návrhy, které vycházejí z kalendáře a pravidelných aktivit uživatele.

Zapojení služby Apple Maps je možné jen v některých případech po ověření dostupnosti a na vyžádání zákazníka.

Foursquare

Foursquare je geolokační služba s prvky sociální sítě. Foursquare umožňuje uživatelům předat zkušenosti z navštívených míst mezi své blízké a komunitu. Pro firmy je zásadní sledovat uživatelská hodnocení, protože tato geolokační sociální síť má celosvětově 45 milionů uživatelů.

 • Lokalizační data, služba MEXT automaticky synchronizuje vaše firemní data, jako je jméno, adresa a přesné umístění na mapě.
 • Otevírací doba, vědět, kdy přesně otvírá Váš oblíbený obchod je klíč k úspěchu. Nenechte se zaskočit a jednoduše si změňte provozní hodiny.
 • Platba, je dobré vědět, zdali berete kreditní karty či upřednostňujete hotovost. MEXT se za vás postará, aby i tyto informace byly dostatečně vidět.
 • Okamžitá aktualizace, se službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům.

Waze

Waze je bezplatná online mobilní navigace s aktuálními informacemi o dopravní situaci. Propojuje uživatele s prvky sociální sítě a herními prvky. Navigace Waze vždy používá nejčerstvější mapové podklady. Díky službě MEXT dostanete vaše aktualizované firemní informace k řidičům ve vašem okolí. Uděláte tak vstřícný krom k řidičům, kteří často sdílejí aktuální dopravní informace na cestě do zaměstnání.

Zlaté stránky

Zlaté stránky jsou jednou z největších on-line databází firem v Česku. Přes tento internetový katalog získávají uživatelé snadný a rychlý přístup k vyhledání mnoha různých kontaktů a podrobných informací o firmách v rámci regionů a celé ČR. Zákazníci služby MEXT jsou na tomto portálu zvýrazněni pečetí Ověřená firma, protože díky této službě mají na internetu ověřené a aktuální informace.

Tato online databáze firem Vám nabídne rychle a jednoduše informace o firmách a firemních údajích v celé České republice.

 • Akční zpráva, díky akční zprávě můžete zaujmout zákazníka a odlišit se tak od konkurence ve výsledcích vyhledávání a jednoduše tak informovat zákazníky o probíhajících akcích.
 • Popis firmy, rozšiřte základní informace o vaší firmě v krátkém textu, společně se SEO analýzou a výběrem vhodných klíčových slov, definující vaše podnikání.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Kalendář, vyznačte si v kalendáři probíhající akce a novinky.
 • Recenze, sledujte recenze a přizpůsobte se podle požadavků zákazníků.
 • Rychlá aktualizace, díky službě MEXT máte možnost jednoduše spravovat firemní údaje.
 • Statistiky návštěvnosti, pokročilý analytický nástroj na sledování statistik firemních záznamů a sociálních sítí.
 • Fotogalerie, vyberte si správné fotografie a přijměte zákazníka ke koupi vašeho produktu. Se službou MEXT si můžete vytvářet fotogalerie, včetně popisků a vhodně užitých klíčových slov.

Najisto

Najisto je online katalog, který nabízí uživatelům více než 500 tisíc kvalitně roztříděných firemních kontaktů. Díky službě MEXT můžete aktualizovat vaše firemní informace na tomto katalogu a zajistit pravdivost firemních údajů. Pomocí služby MEXT můžete odlišit vaši firemní prezentaci tzv. Akční zprávou, která upoutá pozornost uživatele a kliknutím jej přivede na vaši konkrétní webovou stránku.

 • Kategorie, vyberte si ve službě MEXT kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Rychlá aktualizace údajů, díky službě MEXT máte možnost z jednoho místa spravovat firemní údaje.
 • Menu, ve službě MEXT si můžete vytvořit denní nabídky, jídelníčky a menu, které se pak zobrazí u firemního profilu.
 • Otevírací hodiny, služba MEXT aktualizujte v katalogu otevírací dobu podle již dostupných údajů.
 • Popis firmy, rozšiřte základní informace o vaší firmě v krátkém textu, služba MEXT firemní informace rozfázuje do vyhledávače ve výsledcích vyhledávání.
 • Akční zpráva, tato funkcionalita Vás zvýrazní ve výsledcích vyhledávání na internetu a trojnásobně zvýší zájem o Váš firemní profil.

TomTom

Nizozemský výrobce světových automobilových navigačních přístrojů a navigačního mapového softwaru pro mobilní telefony, jako je Android, iPhone či Windows Mobile. Díky službě MEXT dostanete informace o vaší firmě do všech mapových podkladů a navigací, které používají zdroje TomTom. Vaši firmu mohou díky službě MEXT vyhledat zákazníci v autech, jako je Mazda, Toyota či Renault.

 • Lokalizační data, synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu, telefonní číslo a otevírací hodiny přímo ze služby MEXT.
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách.
 • Rychlá aktualizace údajů, díky službě MEXT máte možnost z jednoho místa spravovat firemní údaje.

HERE

HERE je vítěz soutěže Nejlepší automotive aplikace pro rok 2015 pořádané časopisem Auto Bild. Aplikace HERE usnadňuje cestování po městě. Jedním klepnutím získají uživatelé pokyny pro chodce a řidiče. Se službou MEXT a Here uvidí vaši firmu zákazníci v navigacích vozů Volkswagen, BMW, Audi, Opel, Ford, Hyundai, KIA, Fiat či například Jeep.

TripAdvisor

Světově největší síť zaměřená na cestování a turismus. Pomáhá při rozhodování o výběru restaurace nebo ubytování. Zákazníci zde najdou velké množství zákaznických recenzí. V rámci sítě MEXT je tato služba k dispozici pouze pro odpovídající vybrané obory. Recenze mají v MEXT k dispozici zákazníci z oblasti stravování i hotelů. Synchronizace firemního profilu je pak zatím dostupná pro restaurace.

 • Recenze, sledujte recenze a hodnocení uživatelů a přizpůsobte se podle požadavků zákazníků.
 • Rychlá aktualizace údajů, díky službě MEXT máte možnost jednoduše spravovat firemní údaje.
 • Statistiky návštěvnosti, pokročilý analytický nástroj na sledování statistik firemního profilu.
 • Fotogalerie, správný výběr fotografií zajistí odlišnost od konkurence.

Tupalo

Tupalo je evropský online katalog firem, restaurací, obchodů, institucí a dalších kategorií. Uživatelé si mohou navolit, ke kterým místům se budou vracet či jestli si své oblíbené místo uloží do seznamu. To vše v jednoduchém uživatelském prostředí.

 • Recenze, sledujte recenze a hodnocení uživatelů, kteří v tomto katalogu vyhledávají a sdílejí své oblíbené firmy.
 • Akční zpráva, díky akční zprávě můžete zaujmout zákazníka a odlišit se tak od konkurence ve výsledcích vyhledávání, díky krátkému proklikávacímu odkazu.
 • Otevírací hodiny, služba MEXT aktualizujte v katalogu otevírací dobu podle již dostupných údajů.
 • Kategorie, vyberte si kategorie, které souvisí s vašim podnikáním a volte vhodná klíčová slova.
 • Platební metody, vyberte si platební metody, podle vašich preferencí ve službě MEXT.
 • Video, ve službě MEXT si můžete nastavit URL link vašeho videa, přímo spjatým s firemním profilem.
 • Kalendář, vyznačte si v kalendáři firemní novinky a aktuality, které si můžete jednoduše nastavit ve službě MEXT.

Brownbook

Katalog podnikání, který má přes 30 milionů podniků všeho druhu šířený zdarma přes internet společně s recenzemi a poznámkami od uživatelů z celého světa.

 • Popis firmy, rozšiřte základní informace o vaší firmě. Služba MEXT se postará o vhodně zvolená slova napříč všemi kategoriemi.
 • Recenze, sledujte recenze a hodnocení uživatelů.
 • Otevírací doba, nenechte se zaskočit a jednoduše si změňte provozní hodiny.
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách.
 • Lokalizační data, synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu a veškeré vaše firemní údaje přímo ze služby MEXT.

Cylex

Cylex je celosvětový online obchodní adresář s 1 milionem unikátních uživatelů každý den. Majitelé firem mohou díky jednoduchému nástroji vytvořit webové stránky své firmy, najít na burze práce budoucí zaměstnance či zhodnotit své potenciální smluvní partnery. Díky službě MEXT máte skvělou možnost, jak zaujmout nové zákazníky.

 • Menu, ve službě MEXT naleznete inovativní funkci, si jednoduše vytvořit nabídky, jídelníčky a menu, které se pak propijí na váš firemní profil.
 • Loga, synchronizujte si ve službě MEXT logo na firemním profilu, budete lépe vyčnívat ve výsledcích vyhledávání.
 • Fotogalerie, správný výběr fotografií zajistí dostatečnou odlišnost od konkurence a přivede Vám nové zákazníky.
 • Statistiky návštěvnosti, ve službě MEXT máte k dispozici pokročilý analytický nástroj na sledování statistik firemního profilu.
 • Fotogalerie, vyberte si správné fotografie a přijměte zákazníka ke koupi vašeho produktu.

Infobel

Infobel je mezinárodní vyhledávač firem a fyzických osob, dostupný v mnoha světových jazykových mutacích. Díky službě MEXT se exkluzivně dostanete do tohoto portálu a umožníte potenciálním zákazníkům, aby vás jednoduše našli.

 • Okamžitá aktualizace, se službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům.
 • Otevírací hodiny, služba MEXT aktualizujte v katalogu veškeré informace, včetně otevírací dobu podle již dostupných údajů.
 • Kategorie, vyberte si kategorie, které souvisí s vašim podnikáním a volte vhodná klíčová slova.
 • Statistiky návštěvnosti, pokročilý analytický nástroj na sledování statistik firemního profilu.
 • Platební metody, navolte si ve službě MEXT, které platební metody preferujete ve vaší firmě.
 • Akční zpráva, tato funkcionalita Vás zvýrazní ve výsledcích vyhledávání na internetu a trojnásobně zvýší zájem o Váš firemní profil.

Where to

Where to je mobilní navigační aplikace, která pomáhá uživatelům najít jejich další cíl. Where to? je určená pro mobilní operační systém iOS. Pomocí intuitivní uživatelské zkušenosti umožňuje najít tu správnou firmu. Díky službě MEXT tam uživatelé najdou i tu vaši.

 • Fotogalerie, vyberte si správné fotografie a zaujměte vaše zákazníky.
 • Loga, synchronizujte si ve službě MEXT logo na firemním profilu.
 • Recenze, sledujte recenze a hodnocení uživatelů.
 • Popis firmy, rozšiřte základní informace o vaší firmě, služba MEXT se postará o aktualizaci firemních údajů přímo na mapě.
 • Fotogalerie, se službou MEXT budete mít vždy aktualizovanou firemní galerii.

Navmii je bezplatná mobilní navigace. Satelitní navigační software pro mobilní telefony. Aplikace kombinuje bezplatnou hlasovou navigaci, živé informace o provozu, místní hledání, body zájmu a skóre řidičů. Offline mapy jsou uloženy v zařízení k použití bez připojení k internetu. Navmii používá přes 24 miliony řidičů a má mapy více než 150 zemí.

Pitney Bowes

Americká společnost zabývající se poštovními a přepravními službami a v posledních letech také s výrazným zaměřením na segment online obchodování a software. Vůči MEXT funguje jako datový agregátor a v databázi Pitney Bowes umožňuje zákazníkům aktualizovat hlavní atributy, otevírací dobu, adresu nebo například popis činnosti.

 • Lokalizační data, synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu, telefonní číslo a otevírací hodiny přímo ze služby MEXT.
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.

AroundMeApp

AroundMeApp je volně dostupná aplikace pro Android a Apple iOS systémy. Je dokonalá v tom, že komunikuje přímo s GPS souřadnicemi, a tím pádem i přesně určí aktuální polohou uživatele na neznámých místech. Se službou MEXT už nebudou vaši zákazníci ztraceni, ale přivedete si je přímo k vám.

Route 66

Route 66 jsou offline a online mapy s celosvětovým pokrytím včetně možnosti hledání tras a dalších užitečných funkcí. S Route 66 spolupracuje služba MEXT, takže vaše podnikání uvidí i potenciální zákazníci využívající tuto aplikaci.

Yandex

Yandex je ruský vyhledavač zaměřený primárně na státy užívající azbuku. Např. v Rusku je používanější než Google. Indexuje stránky globálně a podobně jako Google pracuje s firemními profily.

HolidayCheck

Služba HolidayCheck je německá aplikace, umožňující hodnotit hotely a další ubytovací zařízení. S naší platformou si můžete zjistit jak Vás lidé hodnotí.

 • Recenze, sledujte recenze a přizpůsobte se podle požadavků zákazníků.

Mapstr

Mapstr je poskytovatel map, který dovoluje uživatelům uložit si svoje oblíbená místa do záložek přímo v aplikaci a sdílet svoje oblíbená místa a podniky s přáteli. Aplikace je široce využívaná tursity po celém světě.

 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Popis firmy, využijte popis vašeho podnikání k popsání vaší unikátní historie a seznámení zákazníka s principy Vaší značky
 • Fotogalerie, vyberte si správné fotografie a přijměte zákazníka ke koupi vašeho produktu. Se službou MEXT si můžete vytvářet fotogalerie, včetně popisků
 • Souřadnice, mějte svou polohu v mapě Mafengwo uloženou přesně pomocí souřadnic

NDrive

NDrive je navigace využívaná miliony lidí, spolupracující s 50 partnery ve více než 40 zemích. NDrive poskytuje navigační systémy pro telefony, auta a další zařízení od roku 2007.

 • Loga, synchronizujte si ve službě MEXT logo na firemním profilu, budete lépe vyčnívat ve výsledcích vyhledávání.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Popis firmy, využijte popis vašeho podnikání k popsání vaší unikátní historie a seznámení zákazníka s principy Vaší značky
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách
 • Klíčová data, odesílejte automaticky ty nejdůležitější informace jako např. název, adresu, nebo telefonní číslo Vašeho podnikání
 • Okamžitá aktualizace, se službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům.
 • Fotogalerie, vyberte si správné fotografie a přijměte zákazníka ke koupi vašeho produktu. Se službou MEXT si můžete vytvářet fotogalerie, včetně popisků

ShowMeLocal

ShowMeLocal umožňuje malým a středním podnikatelům zobrazit všechny svoje informace přehledně a na jednom místě. ShowMeLocal poskytuje informace jak potenciálním zákazníkům, tak vyhledávačům a dalším indexům.

 • Loga, synchronizujte si ve službě MEXT logo na firemním profilu, budete lépe vyčnívat ve výsledcích vyhledávání.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Popis firmy, využijte popis vašeho podnikání k popsání vaší unikátní historie a seznámení zákazníka s principy Vaší značky
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách
 • Klíčová data, odesílejte automaticky ty nejdůležitější informace jako např. název, adresu, nebo telefonní číslo Vašeho podnikání
 • Okamžitá aktualizace, se službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům.
 • Fotogalerie, vyberte si správné fotografie a přijměte zákazníka ke koupi vašeho produktu. Se službou MEXT si můžete vytvářet fotogalerie, včetně popisků
 • Kalendář, vyznačte si v kalendáři probíhající akce a novinky.
 • Videa, nahrajte svá videa a přiveďte svou značku k životu ve 24 snímcích za vteřinu
 • Recenze, sledujte recenze a hodnocení uživatelů
 • Platební metody, navolte si ve službě MEXT, které platební metody preferujete ve vaší firmě.
 • Produkty a služby, mějte stále aktualizované vaše nejnovější produkty a zaujměte vaše stávající a nové zákazníky.

Tellows

S více než 7 miliony uživatelů v 50 zemích je Tellows jedna z největších platforem, kde uživatelé z celého světa sdílejí a vyhledávají informace o telefonních číslech.

 • Loga, synchronizujte si ve službě MEXT logo na firemním profilu, budete lépe vyčnívat ve výsledcích vyhledávání.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Popis firmy, využijte popis vašeho podnikání k popsání vaší unikátní historie a seznámení zákazníka s principy Vaší značky
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách
 • Klíčová data, odesílejte automaticky ty nejdůležitější informace jako např. název, adresu, nebo telefonní číslo Vašeho podnikání
 • Okamžitá aktualizace, se službou MEXT můžete být o krok napřed před konkurencí, díky správně uvedeným údajům.

Trustpilot

Recenze jsou jedním z nejdůležitějších faktorů při tom když zákazník vybírá, kde utratí své peníze. Až 83% lidí vy si vybralo dražší produkt, který má pozitivní recenze, než levnější produkt bez recenzí. Trustpilot je jednou z 1% nejčastěji navštěvovaných webových stránek na světě a je domovem pro více než 65 milionů recenzí.

 • Klíčová data, odesílejte automaticky ty nejdůležitější informace jako např. název, adresu, nebo telefonní číslo Vašeho podnikání

Recenze, sledujte recenze a hodnocení uživatelů