Pružnost, rychlost, spolehlivost a umění pomoci v řešení online marketingu a kampaní – to jsou hlavní prvky, jež bude ve své komunikaci v tomto roce vyzdvihovat společnost Mediatel, která k tomuto datu dokončila svou proměnu ze správce kontaktů a databází na moderní digitální mediální agenturu. Od nálepky provozovatele Zlatých stránek se odlišila již v minulosti nejen rebrandingem a rozšířením portfolia služeb, ale svou cestu aktuálně podpoří zacílením a kreativou své externí komunikace a CI. 

Medos_fest-transparent„Změnou externí komunikace a částečně i jednotného vizuálního stylu chceme dát našim zákazníkům jasně najevo, že už nejsme jen firmou umožňující zápis v on-line katalogu či tištěném produktu. Portfolio našich služeb se oproti „starému Mediatelu“ postupně rozrůstalo, zaměřilo se na nejnovější trendy v on-line komunikaci, kreativitě a kampaních. V tom jsme dnes silní a chceme to patřičně komunikovat.“ říká generální ředitel společnosti MEDIATEL Luboš Čipera.

ROCK CLIENT – ROLL RIVALS!

Vzhledem k zacílení aktivit společnosti na mediální digitální agenturu, která dominuje nejen svými možnostmi a zkušenostmi ve správě on-line kampaní, komunikace na sociálních sítích, výrobě webových prezentací a výkonnostním marketingu, ale také inovativním a nekonvenčním přístupem ke kampaním i jednotlivým klientských řešením, se změny dostane i externí komunikaci. Letošní rok bude ve znamení kampaně s názvem „Rock klient – roll rivals!“

„V rámci externí komunikace jsme zvolili naprosto odlišnou cestu od standardních korporátních postupů. Chceme dát jasně najevo, že u nás získají naši klienti více, než jen strohý a neosobní přístup. Mediatel má za cíl přivést našim klientům více zákazníků a umožnit jim, aby byli více vidět na internetu. Takový cíl není jen o podpisu smlouvy, ale o osobním přístupu, společné cestě a také o pružnosti, která je v on-line světě dnes potřebná. Letošní rok je proto u nás rock!“ naznačuje marketingový ředitel Vladimír Buťa

Vzhledem k tomu, že on-line komunikaci potřebuje v dnešní době každý podnikatel, firma i živnostník, budeme v masové i netradiční komunikaci pokračovat i nadále. Navíc, chceme prosadit naše devizy, kterými jsou nejen dlouholeté zkušenosti v oboru, ale také schopnost inovativních řešení a správa koncepčních kampaní.“ dodává marketingový ředitel Vladimír Buťa.  

RYCHLE, DRAVĚ A VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Přerod společnosti názorně popisuje i nová flotila vozidel všech mediálních konzultantů, jejímž patronem se stal OPEL Spořilov.

Flotila Mediatelu

Kompletní fotogalerie z předávání firemní flotily v Autosalonu OPEL Spořilov najdete na firemním facebooku, přímý odkaz: ZDE.

Jste fanouškem sportovních aut a rychlé jízdy? Chtěli byste si otestovat svůj oblíbený sporťák, jako třeba Lamborghini nebo Ferrari? Teď máte příležitost- po celé ČR jezdí naše nová firemní auta. Vyfoťte je, vložte fotku na náš FB a můžete vyhrát jízdu sportovním vozem dle svého výběru!

Více informací o soutěži, stejně jako pravidla a první soutěžní příspěvky najdete na našem facebooku, přímý odkaz ZDE

Soutěž


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.: +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz