Platforma Camilyo je nyní obohacena o novou funkcionalitu pro jednoduchou úpravu vašich webových stránek nazvanou Edit on site (EN)/upravit na místě (CZ).

Edit on Site je jednoduchý, ale výkonný nástroj, který umožňuje provádět rychlé změny textu a obrázků v reálném čase přímo na webových stránkách. Nejsou potřeba žádné znalosti pro úpravu webu a není třeba otevírat editovací rozhraní.

Úpravy textu

Změnili jste firemní e-mail, máte nové telefonní číslo nebo potřebujete upravit část textu na stránkách, který už není aktuální? Díky Edit on site zvládnete tyto jednoduché změny sami během chvilky bez nutnosti přihlášení do editačního rozhraní.

Úpravy fotografií

Obměnil se tým vašich pracovníků a potřebujete aktualizovat fotografie či chcete vyměnit fotografii produktu za aktuální? Jednoduchým úkonem vyměníte obrázek za nový.

Klíčové vlastnosti a výhody:

  • ušetříte více než 42% času na úpravu webových stránek v porovnání s editací v prostředí studia Camilya
  • změny provádíte v reálném čase a na stránky se promítnou po publikaci
  • úpravy obsahu neporušují celkový design stránek, takže vše zůstává na svém místě
  • změny můžete provádět kdykoliv z jakéhokoliv stolního prohlížeče

Pojďme se podívat jak na to

Přístup k Edit on site máte již nyní a to po přihlášení do účtu, poté v části weby kliknete na rozbalovací ikonu, kde následně vyberete Edit on site.

Všechny objekty, které lze editovat jsou ve světle modrém nebo fialovém poli. Do tohoto pole stačí kliknout a text upravit či vybrat nový obrázek.

Změny potvrdíte fajfkou vpravo nahoře editovaného pole. Nebo pokud se vaše úpravy nepovedly, zrušíte je křížkem a text se vrátí do původního stavu.

Po všech úpravách web vypublikujete tlačítkem na spodní liště.

Takto rychle a jednoduše si upravíte stránky Vaší firmy!