Kdo měl nejoceňovanější a nejoblíbenější přednášku na Kongresu FOR GASTRO & HOTEL 2018?  Těší nás, že Vladimír Buťa z MEDIATELu.

MEDIATEL CZ, s.r.o. byl partnerem Kongresu FOR GASTRO & HOTEL 2018 , který se konal 4. října 2018 na Výstavišti v Letňanech. Kongres pořádala společnost ABF jako hlavní odborný doprovodný program mezinárodního veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2018 a jednalo se již o 2. ročník kongresu, který se řadí mezi nejvýznamnější odborné akce pro profesionály z oblasti pohostinství na českém trhu.

Kongres je zaměřen na majitele, manažery a exekutivní pracovníky hotelů, restaurací, kaváren, penzionů a dalších ubytovacích a stravovacích provozů, dodavatele z oblasti HoReCa, zástupce asociací, svazů, ministerstev a odborné veřejnosti.

Hlavním tématem letošního kongresu byl Lidský faktor a program akce byl rozdělen do dvou částí. Nejprve se konala odborná část kongresu s přednáškami, panelovou debatou, workshopy a kuchařskými show. Následoval galavečer s módní přehlídkou čokoládových klobouků a hudebním vystoupením zpěvačky Hany Holišové.

V publiku zasedlo 51 % majitelů a top manažerů, 22 % zástupců středního managementu, 15 % kuchařů a 12 % provozních a ostatních pozic ve stravovacích a ubytovacích provozech.

Za MEDIATEL vystoupil náš ředitel pro obchod a marketing Vladimír Buťa s prezentací zaměřenou na internetový marketing v segmentu hotelů a restaurací s názvem „Digitální guláš – proč vás nenajdou a proč nenakoupí“. Ve své přednášce prezentoval koncept digital presence managementu, jak jej uplatňujeme v MEDIATELu. Přednášku podpořily statistiky a analýzy konkrétních zákazníků cílového segmentu z Mextu a zajímavá fakta z exklusivního průzkumu provedeného společně se Siinda a SilkTide na více než 40 000 firemních webových stránkách.

Že známe problémy cílové skupiny a že je oblast digitálního marketingu pro tento segment skutečně zajímavá, potvrdila anketa mezi účastníky, kterou pravidelně provádí pořadatel akce. Ocenění účastníků za nejlepší a nejoblíbenější přednášku si „odnesl“ právě Digitální guláš Vladimíra Buti.

Pokud si chcete nejoblíbenější prezentaci kongresu prohlédnout, je k prohlédnutí zde.

Zaujalo vás téma digital presence managementu našeho konceptu správy informací v platformě MEXT a chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci nebo školení.