Společnost MEDIATEL, spol. s r.o. ukončila provoz aplikace GPS NaCesty.  Oblíbená offline navigace svoji roadshow nekončí, transformuje se totiž do nové aplikace Karta GPS od nového provozovatele.

GPS NaCesty_Karta GPS

Nový provozovatel nahradil GPS NaCesty novou aplikací Karta GPS.

Zhruba od půlky ledna již uživatelé naší offline navigace GPS NaCesty nemohli provést žádné nákupy na dodatečné mapy (in-app nákupy v aplikaci). Důvodem je změna provozovatele aplikace (Společnost NDrive Navigation Systems S.A.).

Zákazníci, kteří používají navigaci GPS NaCesty ji samozřejmě mohou využívat zdarma i nadále a to jak v České republice, tak na Slovensku s tím, že se však musí spokojit s neaktuálními mapovými podklady (tzn. že již nebudou probíhat aktualizace mapových podkladů). Veškeré in-app nákupy, které  v minulosti zákazníci provedli, mohou po spuštění aplikace kdykoli obnovit v záložce MENU – MOJE – MOJE PRODUKTY – OBNOVIT. Nové nákupy dodatečných map v aplikaci již však nejsou možné.

Aplikace Karta GPS má odlišný styl i grafiku, avšak umožňuje hlasové navádění v českém jazyce a je také ke stažení zdarma. Aplikaci Karta GPS si můžete stáhnout z AppStore a Google Play.

Po prvním spuštění aplikace Karta GPS se spustí stahování dodatečných souborů a dalších dat pro nastavení mapových podkladů. Doporučujeme tedy provádět instalaci a 1. spuštění na vhodném datovém připojení (např. Wi-fi).

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se obrátit na naši infolinku na telefonním čísle
841 12 12 12 nebo na emailu info@gpsnacesty.cz či info@mediatel.cz.

Karta GPS


Karta GPS

Mapové podklady offline navigace Karta GPS „OpenStreetMap“ poskytuje společnost Software Technologies, i díky tomu jsou ze strany provozovatele pravidelně aktualizovány. Navigace je plně funkční bez připojení na internet a to hlavní – je zcela zdarma.

Karta GPS je nejúčinnější „Turn-By-Turn“ aplikace která zahrnuje:

  • Kompletní hlasové pokyny s názvy ulic
  • Automatické přesměrování při dopravní zácpě
  • Rychlé vyhledávání
  • Získejte při navigování návrhy na zajímavá místa v okolí
  • Sdílení předpokládaného času příjezdu na určené místo
  • Hlasové vyhledávání
  • Pěší zóny včetně turistických tras
  • Nalezení parkovacích míst v okolí místa vašeho příjezdu
  • Asistent jízdních pruhů na dálnic

Karta GPS