Má vaše firma profil v katalogu ZlatéStránky.cz, ale nemůžete jej spravovat, protože nejste jeho majitelem? Přivlastněte si jej, doplňte důležité informace, pravidelně aktualizujte obsah a třeba i rozšiřte na další místa díky službě MEXT.

Jak se stát majitelem existujícího místa (profilu firmy)

Pokud místo, které jste našli v katalogu ZlatéStránky.cz nemá majitele, znamená to, že ho zatím nikdo nemůže spravovat. Poznáte to jednoduše: když si zobrazíte detail místa (kliknutím na něj ve výsledcích vyhledávání), vidíte vpravo nahoře mezi ostatními tlačítky také tlačítko Jsem majitel (viz obr. 1)

Kliknutím na toto tlačítko budete přesměrováni do portálu Moje Firma.

a) Pokud ještě nejste přihlášeni/registrováni, bude nutné nejdříve se přihlásit/registrovat. Jestliže už jste přihlášený uživatel, ale zatím nespravujete ještě informace pro žádnou firmu, pak se dostanete k vyplnění základních údajů, abychom Vám mohli přidělit zákaznická práva – obr. 2

b) Jste-li již správcem informací jiného místa, pak máte roli „zákazník“ (což vidíte v levém menu portálu Moje Firma pod svým jménem). Díky tomu se po přihlášení dostanete rovnou k odsouhlasení přivlastnění místa – viz obr. 3

1. IČO – k tomu, abyste mohli spravovat profil vaší firmy, je zapotřebí propojit vás s danou firmou. Po jeho zadání se objeví oficiální název firmy a adresa z obchodního rejstříku.

2. Telefon – zadejte telefonní číslo, které bude sloužit jen pro naše interní účely a nebude tedy zveřejněn. Ideálně tedy kontakt na Vás, abychom mohli následně ověřit, že k dané firmě patříte a mohli Vám bez obav svěřit správu jejího profilu.

3. Email – také slouží jen pro naše interní účely, bez zveřejnění. Pokud se nám nepodaří spojit se s Vámi telefonicky, pokusíme se o to elektronicky.

Pak už stačí jen kliknout na Stát se správcem informací o firmě a jste před konečným rozhodnutím, jestli si skutečně místo přivlastníte či nikoli – obr. 3

Jestliže skutečně chcete místo spravovat, pak jste si vybrali tlačítko Ano, toto místo mi patří Díky tomu se dostane tato informace k nám. Na jejím základě Vás budeme kontaktovat, abychom si údaje ověřili a správu Vám svěřili – obr. 4

Po schválení své místo uvidíte v přehledu svých míst, budete moci editovat jakékoli jeho údaje a díky tomu získávat více zákazníků.