Pokud využíváte službu MEXT, máte k dispozici pokročilý analytický nástroj, díky kterému můžete sledovat výkon vašich poboček/provozoven v souvislosti s lokálním marketingem.

Kde najdu analýzy a statistiky z distribuční sítě Mext?

Ke kompletním analýzám se dostanete několika způsoby:

1. Na hlavní stránce zákazníka je tlačítko Statistiky MEXT , díky kterému se dostanete přímo do možnosti nastavení filtru analýz.

2. V levém menu vám po kliknutí záložka Statistiky nabídne pohled na všechny typy statistik, včetně statistik z distribuční sítě Mext.

3. Statistiky naleznete rovněž v levém menu v záložce Mext, která po rozbalení obsahuje podsložku Analýzy

Co uvidím ve statistikách Mext?

Reporting je přednastaven na výchozí pozici Vyhledávání, které se týká počtu vyhledávání ve distribuční sítě Mext,  vyjímaje Zlaté stránky a Google. Doporučujeme kliknout v poli Metriky na křížek a zvolit si zdroje, které vás konkrétně zajímají. Nejvíce však doporučujeme kliknout v oranžové liště na nápis Řídící panel. Zde získáte ucelený přehled o výkonu kampaní Mext.

Pokud ve výpise nevidíte žádná čísla, je možné, že máte Mext krátkou dobu. Statistiky se aktualizují po cca 14 dnech, proto prosíme o trpělivost. Druhou možností je, že máte variantu služby Mext, která statistiky neobsahuje. V tom případě kontaktujte našeho obchodníka nebo infolinku pro změnu varianty.

  1. Metriky – můžete si vybrat, odkud mají statistiky pocházet. Např. zobrazení profilu, kliknutí na úvodní zprávu a nebo třeba dotazy ve vyhledávání Google…
  2. Rozměry – zvolte, co všechno chcete v grafu vidět: třeba dny, zdroje provozu nebo místa…
  3. Časové období – nastavte třeba 7 dní, 14 dní, čtvrtletí nebo vlastní rozmezí dat
  4. Přidat filtr – můžete přidat další možnosti dle vlastního uvážení a znalostí.
  5. Uložit zprávu – touto funkcí si můžete uložit váš filtr. Pak ho budete mít k dispozici v levém menu pod záložkou Vaše uložené zprávy. Doporučujeme připnout na řídící panel, abyste jej měli kdykoli po ruce. A nebo si vyfiltrovaný výsledek můžete stáhnout do vašeho počítače.
  6. Typ grafu – pokud máte raději jiné zobrazení, kliknutím na příslušnou ikonu můžete změnit.
  7. Zobrazit všechny zprávy – důležitý odkaz proto, aby se vám pracovalo se statistikami co nejlépe. Klikněte na něj!

Řídící panel

vám poskytuje komplexní pohled na statistiky

Základní zprávy

Obsahují data ze všech zdrojů, kam se distribuují vaše místa. A že jsou to zdroje zajímavé… Google, sociální sítě, recenze…

Jen se na to podívejte:

Stačí mít správnou variantu Mextu, dobře nastavený (optimalizovaný) profil a pak už jen můžete sledovat, jak pro vás pracuje.