Mediální agentura MEDIATEL přináší všem, kteří milují individualitu a jednoduché ovládání moderní nástroj pro vlastní jedinečnou webovou prezentaci!

mStranky CZ logo

Nový produkt se řadí do kategorie průkopníků svěžího designu a praktických nástrojů, díky kterým má každý příležitost vytvořit si své vlastní webové stránky rychle, snadno a dle vlastních představ, bonusem celého produktu je cena. mStránky jsou dostupné všem a ZDARMA!

Pokud se vám líbí styl stránek, ale přesto byste raději přenechali vytvoření vaší vlastní internetové prezentace na zkušeném webeditorovi, pak není nic snadnějšího, než jednoduše oslovit náš tým.

Vyrobíme vám webovou stránku pro 3 produkty/služby/značky a jednu pobočku vaší firmy. K dispozici budete mít vlastního web editora, který vyrobí náhled vašeho webu a je připravený na to, aby se zobrazoval na viditelných pozicích ve vyhledávačích Google i Seznam. U mStránek zajistíme SEO, copywriting, doménu a hosting = vše co je pro dobré webové stránky potřeba.

Stránky umístíme na vámi vybranou pěknou doménu, případně vám poradíme s výběrem té správné, která je vhodná přesně pro vás a vaši prezentaci. Získáte základní záznam v katalogu ZlatéStránky.cz s odkazem na váš nový web. Platba je jednorázová za výrobu a následně další rok platíte pouze udržovací poplatek. Účinnost vaší investici si prověříte jednoduše  díky statistikám a měřenému telefonnímu číslu, stejně jako  doručeným emailovým objednávkám.

Výhody stránek:

  • mStránky mají moderní design a jsou výborně přizpůsobené všem zařízením, ze kterých mohou lidé přistupovat na internet – PC, chytré mobily, tablety i televize.
  • Díky pravidelným statistikám máte pod kontrolou, kolik návštěvníků stránek vás kontaktovalo.
  • mStránky pro vás profesionálně nachystáme. Vy získáte plný přístup do administrace. Váš web tak můžete neustále vylepšovat, předělávat a rozšiřovat, dle libosti.

Web je nejvhodnější pro obory:

  • Zdravotnictví – Praktičtí lékaři, dětští lékaři, zubaři, homeopati, oční lékaři
  • Vinařství – Vinaři, vinařství, tématické stránky pro jednotlivé odrůdy, vinné sklepy
  • Finanční služby – poradenství, pojištění, účetnictví, daně
  • Fitness, wellness, kosmetické salony, solária

Cena: 2 .999,- Kč a pak další rok 799,- Kč

VÍCE informací najde na produktovém webuwww.mstranky.cz či Facebookove fanpage /mstranky a samozřejmě také v oblíbeném on-line katalogu Zlatestranky.cz/profil mStranky.

Máte přesto dotazy? Kontaktujte nás: info@mediatel.cz; +420 841 121 212

mStranky CZ


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
tel.:    +420 221 807 258