Listopad a s ním celosvětová kníratá kampaň zaměřená na mužské zdraví – MOVEMBER, je v plném proudu. Zaměstnanci společnosti MEDIATEL s nasazením vlastních knírů na podporu této kampaně rozjeli nelítostný duel.

Zlatanův knír vs. Zlatanův bobr

Letošní ročník populární celosvětové kampaně je v plném proudu. Přestože je v České republice rok od roku více aktivních členů této kampaně, ve srovnání se světovou aktivitou máme stále ještě co dohánět.

A protože společenská zodpovědnost nemusí být vždy jen o věnování finančních příspěvků, rozhodli se zaměstnanci společnosti MEDIATEL uspořádat interní (ale veřejně dostupný) duel týmů, který má jediný cíl: vyburcovat nejen všechny zaměstnance společnosti k aktivitě, ale upozornit zábavnou a odlehčenou formou na dobrou věc.

Zaměstnanecký duel spočívá v souboji týmu mužů (tým: MEDIATEL – Zlatanův knír) a žen (tým: MEDIATEL – Zlatanův bobr). Zbraněmi jednotlivých týmů nejsou, jak by se mohl někdo mylně domnívat, rostoucí symboly, po kterých byly týmy pojmenovány, ale především vůle zvítězit a pokořit 2. pohlaví formou vyšší vybrané částky na podporu projektu MOVEMBER.

Pokud se chcete i Vy zapojit do duelu a podpořit tým, který je Vám sympatický, můžete tak učinit na níže uvedených odkazech:

O kampani MOVEMBER:

Cílem kampaně je vybrat peníze a šířit povědomí o boji s rakovinou. Prostředky vybrané účastníky z celého světa podporují prvotřídní zdravotní programy, které bojují proti rakovině prostaty a varlat. Více o legendární kampani MOVEMBER se dozvíte na stránkách: http://cz.movember.com/, kde si můžete také prohlédnout žebříčky jednotlivců, týmů i sítí a jejich zařazení v celosvětovém srovnání.

Do kampaně MOVEMBER se každoročně zapojuje také spousta českých celebrit a tak není divu, že hymnou a ambasadorem kampaně pro rok 2014 se stala píseň  skupiny Těžkej Pokondr – Kníra mám. V klipu není nouze nejen o vtipně zpracovaný text, ale také o známé účinkující jako např.: Michal Viewegh, Ota Baláž, Lukáš Pavlásek, Janek Ledecký, Ondřej Havelka, Eva Samková, Jan Kanyza, Dan Bárta, Ota Klempíř, Jiří Mádl nebo sám velký Karel Gott.

Předělávku známého hitu kapely Bee Gees – Night Fever můžete shlédnout níže: