Dnes se radují děti na celém světě! Naše společnost podporuje dobročinné aktivity a smysluplné projekty, které pomáhají těm, kteří to potřebují nejvíce a to formou dlouhodobých aktivit, charitativních projektů i mediálních partnerství.

Oslavte den dětí klikem navíc

První červnový den slaví celý svět Mezinárodní den dětí. Jako mediální partneři a sponzor Nadace Křižovatka si Vás dovolujeme oslovit a informovat o novém způsobu, jak lze nadaci podpořit.
V minulosti jsme Vás informovali o možnostech zaslat sponzorský dar na nákup monitorů dechu Babysense II. prostřednictvím online platební brány na webových stránkách nadace: www.nadacekrizovatka.cz.

Nyní můžete Nadaci Křižovatka podpořit pokaždé, když nakupujete na svém oblíbeném e-shopu! Jde o rychlý a pohodlný způsob, který Vás nestojí víc než jedno kliknutí navíc!

Jak to funguje:

  • Prostřednictvím portálu www.givt.cz si vyberete svůj oblíbený e-shop, kde si přejete nakupovat a zároveň označíte Nadaci Křižovatka jako organizaci, kterou chcete podpořit. Z každého Vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet nadace!
    Petra nakupuje přes GIVT
  • Na portálu www.stedrynakup.cz provedete registraci a vyberete si nadaci, přejdete do svého oblíbeného obchodu přes tlačítko „do obchodu“ a nakupujete jako obvykle. Z Vaší útraty poputuje až 12% na podporu nadace.

 

Nadace Křižovatka

jako jediná v České republice po celých 20 let své existence šíří povědomí o SIDS a možnostech ochrany ohrožených dětí do 1 roku věku. Díky dárcům a sponzorům pomáhá vybavit české nemocnice a porodnice monitory dechu Babysense II, který hlídá zástavu dechu, ale také apnoe pauzy (bezdeší), a jakékoliv nepravidelnosti dechu děťátka, případně okamžitě spustí alarm, aby přivolal pomoc rodiče, který může v případě potřeby včas poskytnout dítěti první pomoc.

Více informací najdete na www.nadacekrizovatka.cz
Facebook Nadace Křižovatka: ZDE
Platební brána pro finanční příspěvky nadaci: ZDE
Více o spolupráci spol.MEDIATEL a Nadace Křižovatka: ZDE