MEXT Starter + nastavení a servis

100 %sítě pod
kontrolou
20 %aktivních
funkcí
MEXT Professional + nastavení a servis

100 %sítě pod
kontrolou
60 %aktivních
funkcí
MEXT Ultimate + nastavení a servis

100 %sítě pod
kontrolou
100 %aktivních
funkcí
Vytvoření obsahu, nastavení a propojení se stávajícími záznamy, vytvoření chybějících zápisů a aktualizace online v partnerské sít 30 míst. Uzamčení proti nežádoucím změnám a reporty, lokální SEO, vysoká dohledatelnost. Totéž co v MEXT Starter + nastavení rozšířeného obsahu + monitorování recenzí a komentářů a upozornění + možnost vkládání příspěvků na soc. sítě + podrobné statistiky + další. Totéž co v MEXT Professional + nastavení konkurence a sledování pozic ve vyhledávání + nástroj na získání hodnocení + pokročilá správa recenzí + analýzy sentimentu + další.
+20 +20 +20
399 Kč bez DPH / měsíčně 799 Kč bez DPH / měsíčně 1 499 Kč bez DPH / měsíčně
3 990 Kč bez DPH / ročně ušetříte 798 Kč ? 7 990 Kč bez DPH / ročně ušetříte 1 598 Kč ? 14 990 Kč bez DPH / ročně ušetříte 2 998 Kč ?

Nastavíme vám
Základní informace a popis, rubriky, klíčová slova
Autorizujeme a propojíme Moje firma na Googlu
Rozšířený obsah - menu, katalogy, služby
Propojíme web, Facebook, katalogy - widget
Upozornění na nové recenze
Sledování hodnocení konkurence
Klíčová slova pro sledování vyhledávání
Otázky a odpovědi Google
Připravíme Facebook stránku
Provádíme pravidelný servis a aktualizace
Kotrola duplicit a návrhů uživatelů
Aktualizace na vyžádání (vyjma denní menu)
Kontrola funkčnosti
Měsíční report
Přehled recenzí a doporučení
Vložení vašich příspěvků na Facebook a Google
Doporučení pro optimalizaci vyhledávání
Analýza pravděpodobnosti zobrazení
Partnerská síť
Synchronizace a odesílání informací do partnerské sítě
Google Moje Firma
Google příspěvky
Google Otázky a odpovědi
Rozšířený obsah
Jídelní lístky, Produkty a služby, Týmy
Widgety s rozšířeným obsahem
Reporty a analýzy
Přehledný souhrn, Možnost tvorby vlastních analýz
Analýzy vyhledávání a konkurence
Recenze a hodnocení
Monitoring recenzí z Google, Facebook, Foursquare, Trip Advisor, Zlaté stránky a dalších
Vizualizace hodnocení poboček v mapě
Odpovídání na recenze Google, Facebook přímo z platformy
Sledování sentimentu hodnocení
Plánování příspěvku na sociální sítě
Publikování příspěvků na Facebook, Google Moje Firma, Foursquare, web
Vytisknout

Opravte nepřesné záznamy

Díky MEXT získáváte možnost jednoduše opravit a aktzualizovat údaje o své firmě a publikovat nabídky napříč internetem. Nebudet již přicházet o zákazníky.

Buďte vidět v místním vyhledávání

Zobrazíte svoji nabídku zákazníkům z okolí. Využíjte rozšířených možností prezentace — trasa, otevírací doba, fotky, nabídky a další. Pomůžeme vám s jejich vytvořením a nastavením v platformě.

Převezměte kontrolu

V okamžiku, kdy využíváte MEXT, máte aktivní zámek proti nežádoucím úpravám vašich profilů. Již nehrozí, že vám konkurence změní číslo. Budete mít kontrolu nad vašimi recenzemi a my budeme pravidelně hlídat navrhované změny.

Často kladené dotazy

Proč jsou mé firemní zápisy špatně?
Zápisy ve službách jako je Google, Facebook, Waze a další získávají informace z různých veřejných zdrojů, agregátorů dat a díky zpětné vazbě uživatelů. Interpretují pak ty informace, které považují za nejpřesnější. Toto určení však není vždy správné a může často vést k zobrazování nepřesných nebo neaktuálních údajů.
Proč aktualizovat své zápisy pomocí MEXT?
V mnoha případech mohou majítelé firem aktualizovat své informace v jednotlivých službách samostatně. Díky službě MEXT odpadá tato zdlouhavá a složitá práce.Služba vám umožňuje z jediného místa kontrolovat, vylepšovat a aktualizovat zápisy vaší firmy v celé partnerské síti MEXT z jediného místa. Často během několika sekund po zadání požadavku na aktualizaci do systému. Kromě této funkce, která vám ušetří hodiny práce měsíčně, MEXT také zabraňuje možnosti úpravy vašich firemních zápisů neautorizovanými osobami a umožňuje rozšíření zápisů o pokročilý obsah — fotografie, videa, otevírací doba, mimořádná otevírací doba, nabídky a další.
Co se stane, když neprodloužím své předplatné služby MEXT?
MEXT nedrží vaše data jako rukojmí. Zrušením předplatného MEXT nepříjdete o aktualizace, které jste pomocí této služby provedli. Pokud zrušíte své předplatné, nebude již možné aktualizovat vaše firemní informace a nabídky z jediného místa pomocí služby MEXT. Vaše firemní data již nebudou uzamčeny proti případným změnám neautorizovanými osobami, což může vést k tomu, že se budou v čase měnit.

Jak to funguje

1. krok
Vyberte si licenci

Vyberte si rozsah licence, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a periodu platby. V rámci jednorázové roční platby získáváte 2 měsíce zdarma. Všechny licence MEXT jsou aktivní na následujících 12 měsíců (nelze je zakoupit na kratší období).

2. krok
Aktivace licence

Po objednání licence vám zpřístupníme administraci MEXT a automaticky založíme nebo autorizujeme váš účet Moje firma na Google a propojíme s platformou.

Ihned tak můžete aktualizovat a spravovat svoji internetovou prezentaci v celé partnerské síti a automaticky se všechny údaje sjednotí. To vše z jediného místa s jediným přihlášením.

 

3. krok
Optimalizované nastavení a servis

Budeme vás kontaktovat a domluvíme se společně na podkladech. Připravíme pro vás do 5 pracovních dnů nové optimalizované texty, klíčová slova, konkureci apod. podle rozsahu vaší zvolené licence. Vše do platformy zadáme, nastavíme a propojíme. Pokud nemáte svou stránku na Facebooku, vytvoříme vám ji (licence Professional a Ultimate).

Pravidelně s vámi budeme konzultovat výsledky, navrhovat úpravy a provádět potřebné aktualizace za vás.