MEDIATEL se stal titulárním partnerem soutěže Vinařství roku 2014. Stejně jako loni ovlivní i letos veřejnost svými hlasy celkový výsledek soutěže Vinařství roku. Z jejich hlasování vzejde jak vítěz v kategorii Mediatel Vindemia publica 2014, tak také absolutní vítěz a nový držitel titulu Vinařství roku 2014. Vyhlášení proběhne během slavnostního galavečera v pražském Veletržním paláci 26. března 2015.

Vinařství roku 2014_Mediatel Vindemia Publica

VEŘEJNOST ROZHODNE O HLAVNÍM VÍTĚZI VINAŘSTVÍ ROKU 2014

Už od 30. ledna až do 20. března mohou milovníci vína podpořit svými hlasy jednoho z devíti finalistů v kategorii cena veřejnosti. „Výsledný počet hlasů u jednotlivých vinařství určí již tradičně nejen držitele titulu Cena veřejnosti Mediatel Vindemia publica, ale stane se i rozhodujícím kritériem pro výběr absolutního vítěze. Tím se stane jedno ze tří oceněných vinařství v kategorii malé, střední nebo velké vinařství,“ uvádí Petr Psotka ředitel Vinařského institutu, který je odborným garantem soutěže.

Hlasovat bude možné letos dvěma způsoby. „Nově lidé mohou zasílat svým oblíbeným vinařstvím sms za 6 Kč, a to v neomezeném počtu. Druhou možností je stejně jako loni hlasování prostřednictvím webového rozhraní www.vindemiapublica.cz, které je zdarma. Takto může hlasující vybranému vinařství ovšem udělit pouze jeden hlas denně,“ přibližuje způsob hlasování Vladimír Buťa, marketingový ředitel společnosti MEDIATEL, která technicky zajišťuje průběh hlasování a je také titulárním partnerem soutěže veřejnosti.

Vyhlášení vítězů ocenění Mediatel Vindemia Publica 2014 i hlavní kategorie Vinařství roku 2014 se uskuteční v průběhu slavnostního galavečera ve Veletržním paláci. Vítězná vinařství budou odměněna partnery soutěže – vítěz hlavní kategorie dostane mimo jiné mediální prostor na rádiu Frekvence 1, vítěz ceny veřejnosti obdrží např. opět stylovou cenu symbolizující sklenici na víno z dílny designéra Martina Žampacha a marketingové poradenství a produkty od hlavního partnera společnosti MEDIATEL, spol. s r.o. Na atraktivní ceny se mohou těšit také hlasující na internetu, kteří odpoví na tipovací otázku a podpoří svým hlasem jednotlivá vinařství.

Podrobné informace najdete na www.vindemiapublica.cz.

SVAZ VINAŘŮ ČR PŘEDSTAVIL FINALISTY 6. ROČNÍKU VINAŘSTVÍ ROKU

Soutěž o titul Vinařství roku 2014, pořádaná Svazem vinařů ČR, už zná svoji finálovou devítku vinařských společností, které se utkají v kategoriích malá, střední a velká vinařství. Hodnocení odborníky proběhne v závěru února a výsledky budou vyhlášeny na slavnostním večeru 26. března ve  Veletržním paláci. Celkového vítěze spoluurčí svými hlasy stejně jako loni veřejnost. Více info na: www.vinarstviroku.cz

TISKOVÁ ZPRÁVA pořadatele ke stažení:  TZ_ Svaz vinařů představil finalisty Vinarství roku 2014