Společnost MEDIATEL se stala hrdým partnerem nového zábavního parku, který podporuje aktivní zapojení rodičů do aktivit svých dětí neotřelým a zábavným způsobem.

Do nového zábavního parku Creative world spolu s Mediatelem

V Praze 5 – Zličíně, mezi Ikeou a nákupním centrem Avion Shopping Park, vyrostl netradiční zábavní areál, který je jediný svého druhu nejen v Evropě, ale i v celém světě.Podstatou nového hracího parku, pro děti bez omezení věku, je originální koncept zábavy, který zapojuje všechny lidské smysly a přirozenou cestou rozvíjí dětskou tvořivost za aktivní účasti rodičů.

Park Creative World je cestou do českých pohádek a tradic ve spojení s národní tvořivostí a poznáváním přírody. Po příjezdu do areálu Avion Shopping Parku Vás až do zábavního parku navedou originální směrovky ve tvaru stromu.

Po vstupu do parku se můžete těšit na 4 hlavní stanoviště: Zahradnictví, Farma, U Zvířátek a Tradice z českého kalendáře a také na spoustu menších atrakcí jako např.: Vodníkova vrba, Doupě Baby Jagy či Vílí království.

Pohádkové bytosti Vás provedou vybranými atrakcemi a pomohou na pohádkové stezce jak těm nejmenším, tak samozřejmě i rodičům. Z každé atrakce si Vaše ratolesti odnesou malý dárek, který si také sami vyrobí – ať už je to sladká svačinka, či hrneček na dušičky, anebo např. postavička Otesánka s březového polínka

Nedílnou součástí hracího parku Creative World je také zdravé občerstvení. Těšit se můžete nejen na domácí snacky, bio čaje a tradičně praženou kávu, ale každý den je zde nachystáno zdravé menu v podání sezonních polévek, čerstvých ryb a dalších pochoutek českých farmářů.

Pokud si stále ještě pod tímto popisem nedokážete návštěvu parku představit, pak Vám jistě pomohou stránky projektu: www.creativeworld.cz, př. Facebook: www.facebook.com/creativeworldcz.

Zábavní park Creative World je otevřen:
pondělí až pátek: 10.00 až 17.00
sobota až neděle: 09.00 až 18.00
Na adrese:
ZLIČÍN PRAHA
Adresa: Skandinávská 15a, Praha 5 – Stodůlky
Stáhněte si vizitku (nejen) do mobilu: ZDE

Prohlédněte si fotogalerii:

Více info k projektu: www.creativeworld.cz


Využijte 10% slevu na vstupné či útratu v zábavním parku, voucher si můžete stáhnout na našem Facebooku, přímý odkaz  ZDE